Hamilelikte 1 hafta gelisim geriliği

Sefes01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
858
360
Kizlar hamileligimin başından beri bebegim haftasina göre 1 hafta küçük. Doktorum 1 haftayi normal kabul ediyoruz dedi. Detaylida da 1 hafta küçük olduğu için başlangıç tarihini 1 hafta geriye çektiler. Bugün detayli bakilmasi icin özele hastaneye gittim ve doktor bana bebekte 10 gün gerilik var dedi. 3 gün daha geri düşmüş. Bu durumu yasayan doğum yapan var mi. Kafama takildi. Güzel besleniyorum yedigime içtiğime dikkat ediyorum. Bol ceviz fındık yiyorum ama yine geri yine geri. Benm gibi bu durumu yaşayan arkadaşlarım tavsiyelerinize ihtiyacim var.

Bu arada 31 haftalik kilosu 1590 haftasina göre kilosu düşük dedi. Düşük mü sizce.

3 haftaya kadar geri kalmasi sorun olmuyor gec dollenme olmustur bizim oyle olmustu 1 hafta geri cekmisti bebegim dogdu gayet saglikli cok sukur korkmayin zaten korkulacak bir sey olsasoylerlerdi

3 haftaya kadar geri kalmasi sorun olmuyor gec dollenme olmustur bizim oyle olmustu 1 hafta geri cekmisti bebegim dogdu gayet saglikli cok sukur korkmayin zaten korkulacak bir sey olsasoylerlerdi
Cok teskkr ederim doktorum da normal dedi ama yinede yaşayıp görenlerden bu yorumu alinca insanin içi daha cok rahatlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…