hamilelikle ilgili yardımınıza ihtiyacım var!

felicyam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2012
418
3
merhaba kızlar;
eşim ne zamandır bebek istiyor.. artık afedersınız ama korunmak istemedi,ben en son 20 aralıkta adet olmuştum,bu ayın yani ocak 12 sinden itibaren korunmadan ilişki yaşadık,yumurtlama günüme denk gelmiyordu(doğrumu?)
bebiş olmaz diye düşünüyordum,ama garip duygular içerisindeyim belki psikolojiktir,birde cok afedersiniz ama vajinada acayip kaşıntım var (pazartesı doktora gidicem) birde bugun öğlen 3 e kadar uyudum ,akşam 5 te tekrar yattım ve az önce akşam 8 de kalktım ,uykuya doyamadım .. çok yorgun ve halsizim.. belki havalardan bilmiyorum ,sizede sormak istedim.. toplamda 6 gün korunmadık, yumurtlama günümede denk gelmiyor tabi yanlış hesaplamadıysam..
yarın adet günüm sizlere sormak istedim ,kusura bakmayın tecrübesizim...

yarın doktora gideceğim çok heyecanlıyım ilk defa böyle duygular yaşıyorum,bugun adet günümdü hafif batmalarım var ama olmadım hala,belki psikolojıktır belkide havalardan gecikti belkide sonuç ne olur bilmiyorum ,buraya yazarım sonuçları

canım sen kaç günde bir adet oluyorsun bence anlattığın zaman tam yumurtlama gününe denk geliyor:KK1:

X