Hamilelik

zekub

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
56
171
23
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin

Ben dua ederim sana yeni hamile olarak rabbim en kisa surede sana hamilelik nasip etsin ve sana bal tarcin corek otunu oneririm bu kuru araddir ve esinle beraber ye ben onunla kaldima eminim bu ay

Ben dua ederim sana yeni hamile olarak rabbim en kisa surede sana hamilelik nasip etsin ve sana bal tarcin corek otunu oneririm bu kuru araddir ve esinle beraber ye ben onunla kaldima eminim bu ay
Yaaaa çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbim ne muradınız varsa versin inşallah rabbim sağlıklı bir şekilde bebegini kucağına almayi nasip etsin inşallahhhh

Yaaaa çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbim ne muradınız varsa versin inşallah rabbim sağlıklı bir şekilde bebegini kucağına almayi nasip etsin inşallahhhh
Amin insallah canim sana allah en kisa surede hamilelik nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…