Hamilelik ve uyku

Rica ederim. Onu bende tam bilmiyorum ama sanirim türkiyede teus r us yada baby walz gibi bebek esyalari satan seckin magzalarda vardir. Illaki bu marka olmak zorunda degil tabi. Secerken dolgu malzemesinin koku vermemesine dikkat et kalitesiz ürünlerde zararli maddeler icerebilirmis. Birde iyi destek veriyormu ona bak. Aslinda diktirilebilirde ozaman icine yastik dolgusu yapilabilir. Bak bakalim insallah bulursun canim.

çok sağol canım tşk ederim ben bir tane alayım senin nasıl gidiyor hamileli canım umarım herşey yolundadır

Rica ederim canim simdiden güle güle kullan, yada misil misil kullan. Hamileligim cok sükür iyi gidiyor bir sorun yok ,karnimin sertlesmesi disinda. Seninde iyi gidiyordur insallah.

Rica ederim canim simdiden güle güle kullan, yada misil misil kullan. Hamileligim cok sükür iyi gidiyor bir sorun yok ,karnimin sertlesmesi disinda. Seninde iyi gidiyordur insallah.

çok şükür allahıma pek sorun yok şimdilik uykusuzluk dışında karnının sertleşmesi hakkında dr.una danıştın mı canım önemli birşey değildir de insan merak ediyor sağlıklı bir şekilde hamileliğimizi sonlandırırız inş canım

merhaba kızlar ben ne kadar soluma yatmaya çalışsamda sabah uyandığımda sırt üstü yatar pozisyonda buluyorum kendimi.korkuyorum bazen Allah korusun bebişime bişi olacak diye.Çünkü kordon dolanması en çok dümdüz yatış şeklinde gerçekleşiyormuş.Allah korusun.

X