Hamilelik var mı yok mu

kiwikiwikiwi

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
22
5
23
kızlar selam ben korunmasız ilişkiye gireli nerdryse bir ay oldu. Geçen ayın 10u yani.Geçen ayın 19u ve bu ayın 1i testler negatifti.Adet gecikmeden yaptığım icin yanlıs cıkmıstır korkusu ile tekrar yaptım. Adetim gecikeli 6 gün oluyor şuan ama bu ayın 13ünde iki test yaptım ilki artımed silik çizgi çıktı 2. bebetime negatif çıktı. Dün yani16sında tekrar bebetime yaptım negatifti. Ancsk hala adet olmadım ve sanırım idrar yoku enfeksiyonu kaptım bir süredir sıkıntıyı yaşıyorum.(kist ihtimali de olabilir)Adetim de çok kolay etkilenir benim aslında sık sık gecikme oluyor ama danışmak istedim sizce ihtimali var mıdır yoksa yanlış mı çıktı silik çizgide herkes erken gebelik diyor fakat nerdeyse bir ay oldu ve adet gecikmesinden sonra yaptım yine de negatif çıktı. adet sancıları gibi batmalar oluyor fakat bende adet gecikmesinde ve adet olurken de olan şeyler.

Artımed rahmetli babaanneme de silik çizgi çıkarıyodu kadın 90'ındayken. Onu çok takmayın. Olsa çıkardı şimdiye
saol tatlim beni de korkutan silik çizgiydi cidden markaları ds pek bilmiyorum internette de malum gelen geçen bu varsa şu varsa hamilesin dediği için ve 6 gündür olamadığım için stres olmuştum. Peki bu kadar geciktirebilrcek neler var acaba biliyorsan çünkü nerdeyse aşırı sarımsı akıntım geliyor

saol tatlim beni de korkutan silik çizgiydi cidden markaları ds pek bilmiyorum internette de malum gelen geçen bu varsa şu varsa hamilesin dediği için ve 6 gündür olamadığım için stres olmuştum. Peki bu kadar geciktirebilrcek neler var acaba biliyorsan çünkü nerdeyse aşırı sarımsı akıntım geliyor
Bende test yaptım evde ikiside net çift çizgi oldu sonra kan verdim negatif çıktı 2 hafta içinde tekrar kan verdim pozitif çıktı çok yeni olduğunda evde yapılan da çift çıksa bile kanda hemen çıkmıyor Beta hcg biraz yükselince çıkıyor benim sonucu aldığımda 2.5 3 haftalık hamilesiniz dediler inanamadım bende bizede sürpriz geldi 3.5 senedir evliyim hiç korunmadim anca oldu zamanı varmış demek ki

Bende test yaptım evde ikiside net çift çizgi oldu sonra kan verdim negatif çıktı 2 hafta içinde tekrar kan verdim pozitif çıktı çok yeni olduğunda evde yapılan da çift çıksa bile kanda hemen çıkmıyor Beta hcg biraz yükselince çıkıyor benim sonucu aldığımda 2.5 3 haftalık hamilesiniz dediler inanamadım bende bizede sürpriz geldi 3.5 senedir evliyim hiç korunmadim anca oldu zamanı varmış demek ki
tatlim benim adetim hala olmadı ben de tekrardan Temmuz 25inde test yaptim idrar yine negatifti artık ilişkimden neredeyse 46 gün geçti adetim 15 gün gecikti çıkması gerekiyordu değil mi

Bende de silik cizgi cok net cikiyor 5 gun once kan verdim cikmadi acaba erken mi verdim kani birsuru testte silik cizgi cikti

Eklentiler

• IMG_9767.png
    IMG_9767.png
    509,9 KB · Görüntüleme: 33
X