hamilelik testlerindeki değerler,

esmutlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
3
0
Merhaba arkadaşlar,

Regl gecikmesi yaşamadan erken test yaptıran ve 2-3 civarı kan değer çıkan varmı varsa bu değerlerden sonra hamile olduğunuzu öğrendiniz mi yoksa bu değer düşükmü acil yardım edin benim normalde hep 0,100 çıkardı regl me 4 gün kala yaptırdım 2,24 çıktı acil cevap lütfen benim durumunda olanlar bilgi versin lütfen.

Canım bence hamilelik olabilir yüksek ihtimal, regl gününde tekrar yaptır, inşallah hamişsindir.

bence regli gününün 1-2 gün geçmesini bekle ve ondan sonra test yaptır...
bazı dönemler hormonlardan dolayı 2-3 çıkabiliyor sonuç fakat gebe olunamıyabiliyor... evet gebelik var diyebilmek için en az 5 olması lazım...
ama bellide olmaz... hamilede olabilirsin... hakkında hayırlısı ne ise o olsun....a.s.

seni asla üzmek istemem ama bence hamile değilsin çünkü ben şuanda 5 aylık hamileyim hamileliğimden bi kaç ay önce bene kan tahlili yaptırmıştım sonuç 12 çıktı ama sonra hastalandım hamilelik sonlandı dr gittim sordum neden böyle diye onun bana dediği biz dr lar 30 un üstünde olmadığı sürece yapılan ilk testeki sonucu gebelikten saymıyorum çünkü hastalanmaya yakın her kadının kan değeri artıyo ve böyle çıkabiliyo bir daha test yaptıktan sonra kesin konuşabiliriz demişti.

Canım benım gÜnÜm 2gÜn geÇmıŞtı yaptırmıŞtım bhcg 2.14 ÇıkmıŞtı doktor gebelık yok demıŞtı 3 sonra olmayınca tekrar yaptırdım 80dı deyerım ve busefer doktor hamılesındemıŞtı

X