Hamilelik testimi yorumlar mısınız

cequZ

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2024
38
19
27
Bu iki testi aynı anda yaptım. Dün yaptığımda da silikti 2. Çizgi. Bugün de silik gözüküyor biri sizce hamile miyim

Eklentiler

• IMG_6979.jpeg
    IMG_6979.jpeg
    66,8 KB · Görüntüleme: 133
Net hamilesiniz daha fazla test harcamayın gidin kan verin silik falan da değil çizgi siz silik çizgi görmemişsiniz 😂
Yarın kan tahlili vericem bugün dayanamadım yarını bekleyemeye tekrar yaptım o yüzden yine biraz silik geliyor o yüzden fikir almak istedim 😄

Yarın kan tahlili vericem bugün dayanamadım yarını bekleyemeye tekrar yaptım o yüzden yine biraz silik geliyor o yüzden fikir almak istedim 😄
İlkse ve bunun için çok beklediyseniz inanmamanız çok normal 😂 yarın kan verince inanırsınız inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏

İlk defa yaşadığım bir durum bugün de haftasonu olduğu için kan veremedim gidip. Çizgilern ikisininde net olması gerekiyordu diye biliyorum
Bende ikisini tam kırmızı olur diye bekliyordum ama böyle çıkıyor emin olamamakta haklısınız çünkü çevredeki çoğu test zaten yanlış sonuç verirken böyle çıkınca insan tereddutte kaliyor inanması biraz zor oluyor kan testi vererek öğrenin 😊

Bende ikisini tam kırmızı olur diye bekliyordum ama böyle çıkıyor emin olamamakta haklısınız çünkü çevredeki çoğu test zaten yanlış sonuç verirken böyle çıkınca insan tereddutte kaliyor inanması biraz zor oluyor kan testi vererek öğrenin 😊Sabah

X