Hamilelik testime bakarmısınız

kubradar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2024
24
5
22
Arkadaşlar merhaba testime bakarmısınız bu erken gebelik testi testi yapınca bir sure bekledim bişey göremedim geri testin içini açtım bu çizgi cıktı ortaya acaba kuruma cızgısı dedikleri mi ve kuruma çizgisi her testte çıkıyormu bilgilendirirseniz çok mutlu olurum

Eklentiler

• IMG_3227.png
    IMG_3227.png
    647,7 KB · Görüntüleme: 94
İstersen bir tane daha test yap hamile olabilirsin 😍
Ben korunuyordum ama geri çekilme yöndemi ile tabi o düzgün bir yöntem değil alursa olsun kafasındaydım hep ama dediğim gibi bu testi yaptım bekledim birsey göremedim geri teştin içini acinca birden bu çızgi cıktı ortaya anlamadım adedimin gelmesini bekleyeyim dedim içten içe cocukta istediğim için hayal kırıklıgına uğramak istemiyorum 🤭

Kızlar benim teslime de bakabilir misiniz? Bence negatif zaten idrarı fazla koymuşum galiba aktı ama bir yanımda çizgi vardı o yüzden mi aktı diyor umut işte :KK43:

Eklentiler

• IMG_6340.jpeg
    IMG_6340.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 58
Bozuk abla bu test bozuk her yere atmışsın konu açmışsın kurban olduğum tekrar test yapmazsan kim nasıl anlasın
Kusura bakma da ilk kez yaptığım için sordum terslemenize gerek yoktu belki de benim için çok önemli bir şey siz nereden bilebilirsiniz ki lütfen bana yorum yapmayın bir daha.

Kusura bakma da ilk kez yaptığım için sordum terslemenize gerek yoktu belki de benim için çok önemli bir şey siz nereden bilebilirsiniz ki lütfen bana yorum yapmayın bir daha.
Terslemedim sadece cevap verilmesini beklemek yerine çok fazla hem konu açmışsınız hem konulara atmışsınız onu söyledim ve eminim çok önemlidir bende aylardır bekliyorum ama testin bozuk kuzucum sabah tekrar başka bir test dene inşallah bebeğin seninledir umut ettiğin şey inşallah gerçeğindir 💕

Ben korunuyordum ama geri çekilme yöndemi ile tabi o düzgün bir yöntem değil alursa olsun kafasındaydım hep ama dediğim gibi bu testi yaptım bekledim birsey göremedim geri teştin içini acinca birden bu çızgi cıktı ortaya anlamadım adedimin gelmesini bekleyeyim dedim içten içe cocukta istediğim için hayal kırıklıgına uğramak istemiyorum 🤭
Merhaba sonuç belli oldu mu hamilemisiniz

X