Hamilelik testi

gul suyu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
29
2
27
02.08.2024 Merhaba evliyim daha önce boş gebelik geçirdim ve sizlere sormak istediğim erken gebelikte kan testinde hemen hamilelik belli oluyor mu
Ve dün eczaneden aldığım erken gebelik testi yaptım çok silik çıktı
Son sorum adet 26 temmuzda oldum iki gün önceside ilişkim oldu acaba hamile kalma şansım var mı 🤗

Eklentiler

• IMG_3728.jpeg
    IMG_3728.jpeg
    23,9 KB · Görüntüleme: 143
  • IMG_3732.jpeg
    IMG_3732.jpeg
    27,6 KB · Görüntüleme: 143
Son adet 26 temmuzsa daha yumurtlama bile olmamıştır muhtemelen, test hatalıymış. Yumurtlama üzerinden 14 gün geçince belli olur

Yok son olarak değil 26 Temmuz başladı ve ilk gün çok az geldi ikinci gün fazla üç gün az 4. Gün çok az 5. Çok çok az yani 30 Temmuz bitti

Kan sonucunuz 5ten küçük diyor ama tam olarak değer belirtmemiş mesela 4 çıkıp sonra yükselen oluyor ama idrar testiniz beklemiş gibi görünüyor biraz kaç dk sonra gördünüz silik çizgiyi , kuruma çizgisi de olabilir

Kan testiniz negatif maalesef. Zaten erken gebelik testinde 10 veya 20 beta üstünü ölçüyor diyebiliyorum. Yani kan da yükselecek idrara geçecek öyle görürsünüz.

Kan testiniz negatif maalesef. Zaten erken gebelik testinde 10 veya 20 beta üstünü ölçüyor diyebiliyorum. Yani kan da yükselecek idrara geçecek öyle görürsünüz.
Haklısınız bende öyle biliyorum ama dün çok kafan karıştı ve ikisi arasında kaldım

Bencede pozitif ama bi kaç gün sonra testi tekrarlayın bence hem daha iyi sonuç alırsınız Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin

Allahın izniyle yükselir inşallah benim geçen ay 0.100 çıkmıştı 😔 bakalım bu ay ümitliyim ovulasyon testlerim silikleşmeye başladı ve vajinama sancı giriyor uykudan uyandırıcak derecede sizce neden

Allahın izniyle yükselir inşallah benim geçen ay 0.100 çıkmıştı 😔 bakalım bu ay ümitliyim ovulasyon testlerim silikleşmeye başladı ve vajinama sancı giriyor uykudan uyandırıcak derecede sizce neden
Bence bir doktora görünün derim inşallah. Allahım sana hayırlı evlat nasip etsin

Bence bir doktora görünün derim inşallah. Allahım sana hayırlı evlat nasip etsin
Aminn inşallah ya rabbim sana da hayırlı evlat nasip etsin ben doktora gözüktüm hiçbir sorun yok dedi yumurtalıklarında iyi dedi adetim düzensiz ama uygulama göre 18 gün var gözüküyor adetime o yüzden ümitlenmek istemiyorum çok ama vajinaya ağrı neden olur bilemedim

X