Hamilelik testi

elifp11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
24
5
25
Benim adetim 9 gün gecikti normalde 25 Haziran da adet olmam gerekiyordu geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz dün hamilelik testi yaptım silik çizgi çıktı ama bugün yapıyorum hiç bir şey çıkmıyor dün hemen kan testi verdim bir şey çıkmadı yeni doğum yapan arkadaşım da bende de öyle oldu dedi 1 hafta daha bekle dedi hemşire de önce idrara sona kana geçer dedi haftaya cumaya randevu aldım en azından adet olursam iptal ederim adet olmazsam hamileysem öğrenirim hamile değilsem de neden geciktiğini öğrenirim diye ama normalde iki yan kasıklarımda ağrı olur adet olur gibi şimdi ortada bir ağrı var giriyor çıkıyor mide bulantım var canım hiç bir şey istemiyor ağlamak istiyorum sürekli ama bugün testte bir şey çıkmaması çok garibime gitti böyle olup hamile olan var mı?

Eklentiler

• IMG_2514.png
    136,9 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_2508.png
    486,6 KB · Görüntüleme: 49
Mavi kapalı olan yaşancı pozitif çıkarıyor bende bi kaç gğn önce yaptım daha belirgindi ama kanda çıkmadı canım bence en garanti kan ver

9 gün fazla bir gecikme bu erken gebelik testi ise ikinci çizgi çoktan belirgin olurdu diye düşünüyorum tabii geç döllenme vs değilse bilemem.zaten kanda da çıkardı test doğru ise. Hakkınızda hayırlısı olsun stresten de gecikmiş olabilir ama geri çekilme yöntemi korumaz ki gebelikten.siz bebek istiyor muydunuz

Maalesef ki erken gebelikler çok yanıltıcı oldu prodoctor marka erken gebelik testi yaptım burda herkes ovuyordu 4 test yaptım hemde 4 du de aynı suzin testler gibi çıktı hatta pembemsiydu çizgiler hatta 3 4 dakka içinde çıktı hepsi bugün kan verdim beta 2,3 yani negatif artık erken gebeliklere güven kalmadı

Kanda çıkmadıysa negatiftir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…