Hamilelik Testi silik çizgi

Kadercdlik97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
8
0
26
Arkadaşlar ben normalde tedavi görüyorum şuan basit tedavi bir kere tuttu düşük yaptım 5 ay sonra Haziran'da yumurta çatlatma iğnesi yaptım çatlamadı sonrasında regl oldum fakat gitmedim dokotra ara vermek istedim şuan regl olmam gerek aslında düzensiz de ama 4 gün geçti saat 5 de erken gebelik testi yaptım silik çıktı akşam tekrar yaptım normalinden bir şey çıkmadı
1000044195.jpg

Arkadaşlar ben normalde tedavi görüyorum şuan basit tedavi bir kere tuttu düşük yaptım 5 ay sonra Haziran'da yumurta çatlatma iğnesi yaptım çatlamadı sonrasında regl oldum fakat gitmedim dokotra ara vermek istedim şuan regl olmam gerek aslında düzensiz de ama 4 gün geçti saat 5 de erken gebelik testi yaptım silik çıktı akşam tekrar yaptım normalinden bir şey çıkmadıEki Görüntüle 3474623

Arkadaşlar ben normalde tedavi görüyorum şuan basit tedavi bir kere tuttu düşük yaptım 5 ay sonra Haziran'da yumurta çatlatma iğnesi yaptım çatlamadı sonrasında regl oldum fakat gitmedim dokotra ara vermek istedim şuan regl olmam gerek aslında düzensiz de ama 4 gün geçti saat 5 de erken gebelik testi yaptım silik çıktı akşam tekrar yaptım normalinden bir şey çıkmadıEki Görüntüle 3474623
Merhaba ins gebelik vardır silik pembe çizgi gördüm ben umarım kan testin pozitif çıkar canım

Negatif çıkan testi atsana bı canım

X