Hamilelik testi pozitif çıktı yalancı pozitif olabilir mi

jasmine0910

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2023
10
2
30
Kızlar merhaba fikirlerinize ihtiyacım var. 5 yıllık evliyim nerdeyse 4 yıl geri çekilme yöntemi iye korunduk( biliyorum tam korunma değil) ama 4 yıl işe yaradı sonrasında isteyerek hamile kaldım kızım şuan 1 yasında ve emziriyorum . 2 ay önce 4 gun kadar adet gecikmem oldu. Bu ay da 13 gun kadar adetim gecikti dayanamadım test yaptım ve pozitif çıktı ama eşim kesinlikle sperm kaçmadığını söylüyor 4 yıl korunduk nasıl hamile kalabilirsin diyor benim de aklım almıyor . Kan vermedim henüz ama sizce test hatalı olabilir mi çok korkuyorum çok küçük bebeğim böyle bi ihmalden dolayı kendime de çok kızıyorum

Test doğrudur adette gecikmiş, sperm kaçmasa bile geri çekilmede hamile kalan çok.

Geri çekilme bir doğum kontrol yöntemi olmadığı için karı koca ne diye şaşırdığınızı anlayamadım. Doğru düzgün korunmazsanız daha çok doğurursunuz

Geri çekilme bir doğum kontrol yöntemi olmadığı için karı koca ne diye şaşırdığınızı anlayamadım. Doğru düzgün korunmazsanız daha çok doğurursunuz
Ya Allah askına hemen yüklenmeyin surda insanlara zaten ikinci çocuk düşünüyorduk ama bu kadar erken değil tabi 4 yıl olmayıp nasıl suan oluyor ona çok sasırdık bir de emzirme döneminde hormonlar da düşük oluyor bilmiyorum

Bir de erken gebelik testlerinden yaptım. Çok fazla hatalı sonuç çıktığı yazıyordu. Kan vermeye gidemiyorum acil şehir dışına çıkmam gerekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…