Gebeliğe Hazırlık Hamilelik testi pozitif çikti üstüne adet oldun

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Meftune Bal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2024
7
0
24
Merhaba adetime 2 gün kala hamilelik testi yaptim pozitif çikti yarinisine adet oldum sizce hamilemiyim üstüne adet oluyor mu ?

Olmaması gerekir yoğun bir kanamamı , yoksa hafif pembesi akıntı ile karışık yerleşme kanaması mı ?

Ağrınız var mı belki düşük yapıyorsunuzdur bir doktora gidin

Evet yoğun bir kanama ise yerleşme kanaması olmayabilir hakkınızda hayırlısı olsun bir gidin bencede

Bı arkadaşim adet olmuş 1 hafta sonra hamile olduğün öğrenmiş acaba bende de öyle bişey olabilir mı diye düşündüm

Bı arkadaşim adet olmuş 1 hafta sonra hamile olduğün öğrenmiş acaba bende de öyle bişey olabilir mı diye düşündüm
Ben beta dan dolayı adet olduğunu düşünmüyorum düşük kanaması olabilir arkadaşın dediği gibi yarın gittiğinizde netleşir inşallah

Aynen yarın bı gidicem çok teşekkür ederim desteğiniz için
Ben asilama olmustum ve kanam geldi regal olmus sun dedi doktor tup bebek onerdi bana 50 dedi arkadaslar benim esim site gorevlisi Konya da evimiz de kira cok caresiz kaldim ve sehir hastanesine gitmistim ve bi parka otirdum agladim agladim icimi bosaltim eve geldim bide gobekten asilama varmis O nasil bilen yaptiran varmi rabbim Sen buyuksun sebebuni Sen ver ol dersen olur rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…