Gebeliğe Hazırlık hamilelik testi için gün sayanlar buraya

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
nursist canım üzme kendini nerde yaptırdın aşılamanı iide sen baştan zaten yenik başlamışın oyuna inanmadan hiç olmaz zaten hayallerine sımsıkı sarıl tatlım tekrar denersiniz demesi kolay tabi ama bende pazartesiyi iple çekiyorum benimde ilk aşılamam çok komik bide ben daha önce üç kez gebe kaldım yani normal kalabiliyoken şimdi aşılamadan ümit bekliyorum bide böle düşün canım ok öptüm

kızlar çok sağolun desteğiniz için ama 4.yıl biticek aşılama ilkte olsa werilen emek çok bunlar üzüyor insanı nekadar olumsuzda düşünsem içimde biyerlerde belki olumludur düşüncesini taşıyordum ama olmadı...1saat ağladım ilk öğrendiğimde ama allaha sığınmaktan başka çaremiz yokki werecek olan o bizim hayır gördüklerimizde bazen şer olabiliyor ama biz istiyoruz iştee bilmeden. ama bu şekilde ewlilik çok tekliyor herşey bağlantılı artık bi çocuk olsada tam bi aile olsak...yinede allaha bırakıyorum muhakkak wardır bir bildiği kii wermedi bu aydaa. gatada yaptırdım ben canım bu ay dinlenme werdi sonraki aya 2. ye start wericez.insallah sizin tutar kızlar yemin ederim canı gönülden diliyorum bunuu...
yrn ailemin yanına gidicem zaten kafam dağılsın birazz allahım şu düşünceden arınmayı nasip etsinn

kızlar çok sağolun desteğiniz için ama 4.yıl biticek aşılama ilkte olsa werilen emek çok bunlar üzüyor insanı nekadar olumsuzda düşünsem içimde biyerlerde belki olumludur düşüncesini taşıyordum ama olmadı...1saat ağladım ilk öğrendiğimde ama allaha sığınmaktan başka çaremiz yokki werecek olan o bizim hayır gördüklerimizde bazen şer olabiliyor ama biz istiyoruz iştee bilmeden. ama bu şekilde ewlilik çok tekliyor herşey bağlantılı artık bi çocuk olsada tam bi aile olsak...yinede allaha bırakıyorum muhakkak wardır bir bildiği kii wermedi bu aydaa. gatada yaptırdım ben canım bu ay dinlenme werdi sonraki aya 2. ye start wericez.insallah sizin tutar kızlar yemin ederim canı gönülden diliyorum bunuu...
yrn ailemin yanına gidicem zaten kafam dağılsın birazz allahım şu düşünceden arınmayı nasip etsinn

Üzülme canım elbet bizimde bebeklerimizin zamanı gelecek,her ay aynı şeyi yaşıyoruz hepimiz..Senin sorunun nedir cnm?Benim yumurtalıklarım tembel 1 senedir uğraşıyorum önümüzdeki ay bende aşlama denicem..

Üzülme canım elbet bizimde bebeklerimizin zamanı gelecek,her ay aynı şeyi yaşıyoruz hepimiz..Senin sorunun nedir cnm?Benim yumurtalıklarım tembel 1 senedir uğraşıyorum önümüzdeki ay bende aşlama denicem..

bende pkos war arkdşım hiçbir izini taşımıyorum tüylenme kilo adet düzensizliğii (düzene girdi)çok şükür. ama olmuyor iştee tek sorunum pkos.yumurtalar istenilen büyüklüğe gelmiyor we çatlamıyor en kötüsüde bu zatenn.ilaçla büyüyüp çatlıyor ama işe yaramıyorr herşey bahanee herşey sebeppp tek sebebi allah werende o aratandaa
daha fazla aratmasınn.

Arkadaşlar benim kan testim de 2.07 yazıyordu sonucum birde yan tarafta verilmiş 2 değeri vardı akşam aldığım için doktor yoktu bana orda bır kız sınırda dedi kızılayda yaptırdım kanda gebelik testi.aşılama yaptırmıştım ben 13 ünde olmuştu aşılamam doktorum eşinizle de 2 gün beraber oldun dedi 14 15 temmuz biz eşimle 14 ve 17 sinde beraber olduk 30 unda hastalanmam gerekiyor olmadım daha doktoruma söyledim işte sonuç negatif diye bana adet oldunmu dedi hayır dedim bu değer sınırda dedi 0 çıksaydı kötü 2.07 tutunmaya çalışmış dedi ama belki eşimle benimki tutmuş olabilirmi o yüzden bana bu hafta hasta olmazsan tekrar gebelik testi yap dedi benim normalde hasta olmam gerekiyor değilmi sonuçta yumurtam çatladı hamile değilsem adet olmam gerekir ben şeyden korkuyorum ben adet göremiyordum ilaç almadan ama bana iğneler vuruldu aşılama için yumurta çatlatıldı benim adet olmam gerekir değilmi olmazsam gebelik testimi yaptırayım acaba yine doktorumun dediği gibi gebelik sonucu 50 falan çıkması gerekşyordu herhalde ilk günler kaç çıkarki 17 sindeki tutmuşsa belki bu hafta belli olur hamileysem değiilmi inş. öyle olmuştur eşimle benimki tutmuştur hayırslısını versin alalhım hepimize

kızlar yaa.benim adetim temmuzun 6 sında oldu ve 11inde son buldu.yani biteli 17 gün oldu.klomen kullanmıştım zaten 3.günü baslamıştım.sonra yumurtalıklarda büyüme oldu çatlama ignesi oldum geçen hafta.sizce yumurtlama dönemi gecmişmidir yada arada hamile kalmışmıyımdır ben pek bilmiyorum yani kafam karısıyor da test yapmak istiyom belki kalmısımdır diye.hatta yap derseniz şimdi hemen çıkıp alırım.
nolur bişeyler deyin

kıslaarr benim soruma cvp yok muuu:çok üzgünüm:

Canımcım eğer 28 günde bir adet görüyorsan daha 3-4 günün var demektir, ama dayanamıyacaksan erken gebeliği teşhis eden testler var bir şansını dene istersen..yerimseniben. Bu arada yumurtlama günün tabikide geçmiş a.s

Canımcım eğer 28 günde bir adet görüyorsan daha 3-4 günün var demektir, ama dayanamıyacaksan erken gebeliği teşhis eden testler var bir şansını dene istersen..yerimseniben. Bu arada yumurtlama günün tabikide geçmiş a.s

benim adetlerim düzensiz çok cnm yaa.sadece geçen ay diane kullandım adetlenip klomene başlamak için oda..şimdi adetim kesin geçecektir.zaten arada kaldıysam hamile falan bence testte çıkar diye düşünüyorum ama bakalım.sonuç alırsam söylerim öptüm

kızlar ben yeni katıldım bu kervana...bende hamilelik için gün sayıyorum ama belirtileri bilmiyorum.yani aynı adet ağrılarım var sizce nasıl anlayabilirim?

ben daha 1,5 aylık evliyim evlikten sonra 1 kere adet oldum

ayın 5de adet olmam gerekirdi olmadı

X