hamilelik tedavisi ve cyclo- progynova

vermidon

Guru
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
283
0
46
arkadaşlar bende bebek istediğim için epeydir tedavi görüyodum birkaç ay ara verdik bu ay doktor değiştirdim yeni doktorum bana klomen ve cyclo progynovanın da sadece beyaz olan drajelerini içmemi kahverengilere gelince bırakmamı söyledi,acaba aranızda benzer şekilde kullanıp hamile kalmış olanınız varmı?daha önce adet görmek için kullandığımda -ki bekardım o zamanlar -bu ilacın tamamını içmiştim,beyaz draje olayını anlayamadım acaba yumurtlamayamı yarıyo,kafam çok karışık....bu gecenin hürmetine rabbim tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip etsin.....amin....

arkadaşlar bu konuyu özellikle buraya açmak zorunda kaldım eğer forumda tartışılıyosa bilgilendirin lütfen ben bulamadım

bende kullandım ama sana sadece ostrojen kısmını vermıs kahverengı progestorondu bence doktorunu dıkkate al ve kullan farklı bı yontem denıyor gıbı umarım basarılı olur

bende kullandım ama sana sadece ostrojen kısmını vermıs kahverengı progestorondu bence doktorunu dıkkate al ve kullan farklı bı yontem denıyor gıbı umarım basarılı olur

teşekkürler arkadaşım,evet daha önce sadece gonaphen kullanmıştım sanırım bu doktorumun yöntemi farklı,benim klomen bugün bitti,sanırım beyaz haplarada bitene kadar devam edecem,ben cyclo yu doğum kontrol hapı olarak bilirdim o yüzden şaşırmıştım niye bu hapı verdi diye,doktorada soramadım çekindim,bir bildiği vardır mutlaka,inşallah bu sefer hayırlısıyla başarılı oluruz...Rabbim aratmasın....:CüvCüv:

X