Hamilelik şüphesi lütfen yardım edin...

PeriLous

Iyi ki varsınız kızlarım..
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
3.764
727
Merhaba
Adet olmadan 1 gün önce eşimle birlikte olduk. Prezervatif kullandı eşim ama 2 defa birlikte olduk 1.cisinde eşim de bittiği için 2.sinde prezervatif kullanmadı ve wc de menisinin geldiğini gördüm ve ertesi gün adetim başladı. Doğum kontrol hapına başlayacağım ama korktum sizce hamile kalır mıyım? Baya açık seçik yazdım ama lütfen yardım edin görüşlerinizi bildirin elimde dkh bekliyorum :84:
ben bu şüpheyle doluyken birde annem aradı üzerine kızım rüyamda gördüm seni 1 aylık hamileyim anne diyordun ve ardından karnına ağrı giriyordu sende ağlamaya başlıyordun bebeğimimi kaybediyorum diye valla annem bu nları söyleyince iyice tüylerim diken diken oldu napayım kızlar :KK59:

adetten bir gün önce çok çok düşük bi ihtimal hiç zannetmiyorum bence ilacını kullanmaya başlayabilirsin

bende düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyordum ama bilemiyorum tutmuş olsa adet olurmuydum yinede?

bende düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyordum ama bilemiyorum tutmuş olsa adet olurmuydum yinede?

herşeyi allah bilir ama adet olduysan büyük bi ihtimalle hamile kalmazsın yumurtlaman olmadığı için hamilelik şansında yok gecikme yaşamayıp adet olduğuna görede bu ihtimal 1000 de 1 dir :KK34::KK34::KK34::KK34:hem hamile kalmaktan neden bu kadar çok korkuyorsun tatlım :kk77::kk77::kk77::kk77:

herşeyi allah bilir ama adet olduysan büyük bi ihtimalle hamile kalmazsın yumurtlaman olmadığı için hamilelik şansında yok gecikme yaşamayıp adet olduğuna görede bu ihtimal 1000 de 1 dir :KK34::KK34::KK34::KK34:hem hamile kalmaktan neden bu kadar çok korkuyorsun tatlım :kk77::kk77::kk77::kk77:

şu an için benm için hiç uygun bir zaman değil canım ilk olarak eğer hamile kalırsam ve kullanacağım dkh dan bebeğime zarar gelirse kendimi affetmem
ve gerçekten hiç uygun bir zaman değil üniversite 4. sınıf oldum okulumun son senesi hamile kalmam okulu uzatır ve eşim askere gidecek o olmadan hamileliğimi eçirmek ve doğurmak zorunda kalırım düşünki bunun altından nasıl kalkabilirim o nedenle çok tedirgin oldum

ve ilacımı aldım Rabbim hakkımda hayırlısını versin inşallah....

şu an için benm için hiç uygun bir zaman değil canım ilk olarak eğer hamile kalırsam ve kullanacağım dkh dan bebeğime zarar gelirse kendimi affetmem
ve gerçekten hiç uygun bir zaman değil üniversite 4. sınıf oldum okulumun son senesi hamile kalmam okulu uzatır ve eşim askere gidecek o olmadan hamileliğimi eçirmek ve doğurmak zorunda kalırım düşünki bunun altından nasıl kalkabilirim o nedenle çok tedirgin oldum

haklısın canım herkes gelecek bebeğinin en uygun zamanda gelmesini ister:KK69: :KK69: :KK69:

eşim askerden döner dönmez istiyorum zaten canım ozamana kadar okulumda bitmiş olacak inşallah

hamile kalma ihtimaliniz çok düşük ama emin olmak isterseniz kan testi yaptırın döllenme olur olmaz kanda belli oluyor bildiğim kadarıyla :KK55:

hayırlısı bakalım olmadı ptesi günü hemen gidip kan testi yaptırırım

X