Hamilelik şüphesi acill

Defnek12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2024
32
4
26
Merhabalar en son iliskimden bu yana 10 gün geçti ve sağ kasığımda ara ara ağrı rahmimde değişik hareketli ağrılar daha önce hic tatmadığım 2 gündür aşırı mide bulantısı oturduğumda bile karnımın alt bölgesinden mideme aşırı baskı oluyor ve birde peynirimsi yoğun bir akıntım var ayağa kalkınca mide bulantım yüzünden sabit duramıyorum direk dengemi bozuyor şimdi şüphelenip bir test yaptım negatif çıktı sizce 2 3 gün sonra bir daha test yapsammı gebelik varmıdır yardımcı olurmusunuz

Benim de ilk belirtim aşırı tiksinme ve mide bulantısı olmuştu. Ama peynirimsi akıntı enfeksiyon, mantar gibi şeyden kaynaklanabilir. Benim düz beyaz akıntıydı. Regle kaç gün var?

Kızlar ben de bir şey soracağım benim bugün reglim sekiz gün gecikti sabah idrar testi yaptım negatifti sonra kan verdim bugün beta değerim <1.20 çıktı sizce biraz daha beklemeli miyim yükselir mi ?

Kızlar ben de bir şey soracağım benim bugün reglim sekiz gün gecikti sabah idrar testi yaptım negatifti sonra kan verdim bugün beta değerim <1.20 çıktı sizce biraz daha beklemeli miyim yükselir mi ?
Daha da yükselmez sanmam

Daha da yükselmez sanmam
Yaaa geçen böyle bir şey yaşamıştım 15 gün gecikmişti doktora gitmiştim yine yoktu bütün testler yapıldı bir problem gözükmedi ama neden geciktim bilmiyorum sonra söktürücü verdi doktor onu içtim bu ayda böyle bir şey yaşıyorum geçen ayda gebe olduğumu hissetmiştim ama bu ay içmeyeceğim ilaç biraz daha bekleyeceğim umarım yükselir

B
içiniz rahat edecekse bekleyin ama bu saatten sonra yükselmesi çok zor ben 5 gün gecikmede 1000> beta gördüm o yüzden diyorum hadi geç döllenme olsa en azında az da olsa pozitif olurdu diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…