Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlar bende artik cocuk dusunuyorum kis temizligine baslayacam kimyasal temizlik urunu kullanmak istemiyorum altarnatif olarak ne onerirsiniz gebelik oncesi veya o donem maruz kalmak istemiyorum zaten termik santralin oldugu bir bolgedeyim elimden geldigi kadar dikkatli olmaliyim

e
Merhaba Ben kaldım rahim flimi den 3 gun sonra yumurtlama olmuş ben bunu sadece agrı ile hissettim ama hsg ye baglamıstım ovulasyon testlerim gelmemişti zaten daha erkendi yeni adetten temızlenmiştim erken döllenme oldu bnde rahim flimi i cektirdiniz
evet canım bu ay başında çekildim doktor ilaç verdi antibiyotikve ve duphaston verdi duphastonu içiyodum işte şuan 2 gündür adetim geldi işte film çekilmeyede adet bittikten sonra 1 hafta içinde gitmiştim zaten öyle olması gerekiyomuş

Kızlar bugün kontrolüm vardı sanırım erkek annesi olcağım :KK36: rabbim isteyen herkese nasip etsin. RABBİM EN KISA ZAMANDA SİZLERE DE BU DUYGUYU TATTIRSIN. Hep dualsrımdasınız. Yeter ki inancınızı ümidinizi kaybetmeyin o mucize gelip sizi bulcak😍

Kızlar bugün kontrolüm vardı sanırım erkek annesi olcağım :KK36: rabbim isteyen herkese nasip etsin. RABBİM EN KISA ZAMANDA SİZLERE DE BU DUYGUYU TATTIRSIN. Hep dualsrımdasınız. Yeter ki inancınızı ümidinizi kaybetmeyin o mucize gelip sizi bulcak😍
canımmm hayırlısı olsun inşallah sağlıkla büyüsün doğsun maşallah yaaaa :KK200: :anne:

Harikaa❤️ Allahım saglıcakla kucagına almayı da nasip etsin cnm

Kızlar hormon tahlil sonuclarıma bakabilir misiniz? Daha önce bir baslık acmistim ama tekrar sormak istiyorum burdan.Belki farklı yorumlayan olur hep bi merak biz kadınlarda ya hep bi araştirma ben de öyleyim işte buaralar. Gebelik olusmasında sıkıntı olur mu bu sonuclar?

Eklentiler

• D5104FC4-3FA1-4C7B-8EB4-0E7A5A535066.jpeg
    D5104FC4-3FA1-4C7B-8EB4-0E7A5A535066.jpeg
    151,1 KB · Görüntüleme: 47
Ben klomen kullandım bu ay 4ünü 6sını değerlendirdim doktor söylemiştim sonra 7sinde kontrolüm vardı yumurtalarıma baktı 4 yumurtam oluşmuş o gün çatlatma iğnesi oldum salı gecesine ilişki önerdi sonrası gün aşırı söyledi öyle değerlendiriyorum canım
Merhaba sonucunuz belli oldu mu

e

evet canım bu ay başında çekildim doktor ilaç verdi antibiyotikve ve duphaston verdi duphastonu içiyodum işte şuan 2 gündür adetim geldi işte film çekilmeyede adet bittikten sonra 1 hafta içinde gitmiştim zaten öyle olması gerekiyomuş
Dubhaston neden verdi san acanım doktor

adet olamıyordum adet olduğumda da yumurtlama zamanımın adetime denk geldiğini gördü düzene sokmak için verdi gebe kalırsan da etkisi olmaz hamileliği etkilemez demişti
Hımmm iyiymiş o zaman. Ben de rahim filmi çektirdim bu ay bana verilemdi de ondan sordum acaba başka bir tedavi falan mı diye merak ettim.
tşk ederim.

Merhaba kizlar bende klomen kullandim adetimin 5. Gunu daha uzerinden 10 gun gecti test yapsam sonuc cikarmi acaba sabirsizlaniyorum ikide bir test alip yapiyim diyorum sonra umutlanmiyim diye erteliyorum ama hep aklimda :) bu arada aranizda klomen ile hamile kalan var mi ? Alllah herkese saglikli bebekler nasip etsin insalllahh

X