Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hani ovulasyon testiyle gebelik ogrenenler oluyor ya, hep imreniyorum. Bat'a 4 gun var ovulasyon testi yapayim belki ben de hafif bir koyulasma gorurum dedim. Kalbim kadar temiz bir sonuc cikti🙄

Eklentiler

• IMG_20200816_162236.jpg
    IMG_20200816_162236.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 69
Anladm cnm gebelige engelmiymis
Yumurtlamayı bozarsa evet canım ama insülin direnci olup hamile kalanlar da çok var malesef tamamen kötü ve düzensiz beslenme ile ilgili oluşan bişey bu o yüzden beslenmeye çok dikkat etmek lazım hamurişi,kızartmalar, soslar, abur cubur lar kesinlikle yememek gerekli

Hani ovulasyon testiyle gebelik ogrenenler oluyor ya, hep imreniyorum. Bat'a 4 gun var ovulasyon testi yapayim belki ben de hafif bir koyulasma gorurum dedim. Kalbim kadar temiz bir sonuc cikti🙄

Daha 4 gün varmış ama erken değil mi 🙄

Dogru. Bilmiyorum olanda 5 gun once bile ovulasyon testinde koyulasma oluyormus aslinda. Herkeste olmuyordur belki de. Bi umut deniyorum bazen boyle. Ama yani her daim ikinci cizgisi cikan LH testinin bile ikinci cizgisini kurutmak da benim super gucum heralde 😒

Bemde merak ediyorum ama tutuyorum kendimi :)) yapma anca stres yapıyor. Bence regl gününü bekle en azından :)

Kızlar nolur fikir verin.. Lavaboya falan gittikçe gelen kahverengi sümüksü pıhtılı ve pembe karışık lekelenme akıntı yaşıyorum ama tam da yumurtlama haftama girdim ilişki ye girmeli miyim yoksa regl gibi sayıp ilişkiye girmemeli mi? Fikirlerinize çok ihtiyacım var..

Kızlar nolur fikir verin.. Lavaboya falan gittikçe gelen kahverengi sümüksü pıhtılı ve pembe karışık lekelenme akıntı yaşıyorum ama tam da yumurtlama haftama girdim ilişki ye girmeli miyim yoksa regl gibi sayıp ilişkiye girmemeli mi? Fikirlerinize çok ihtiyacım var..

Bence canım dediğimiz gibi yumurtlamayla alakalı akıntı da ondan sanırım. Bence sen yapmaya devam et yarın pik olur gibi.

Son adet tarihin ne tam olarak bilmiyorum ama kullandığım uygulamada böyle bi bilgi var belki içini rahatlatır

Eklentiler

• 72969C23-530D-4391-B65D-3EB5BF3EB0EE.png
    72969C23-530D-4391-B65D-3EB5BF3EB0EE.png
    361 KB · Görüntüleme: 55
X