Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
46 falan di 20 lere düştü sonra 0 a çok şükür insAllah tekrar çıkmaz. Seninde insAllah yükselmez gerek kalmaz ilaca
İnşallah canım bakalım 9 gün sonra tekrar kan vereceğim vitaminler dahil her şeye tekrar bakılacak 1 aydır düzenli bir beslenme içerisindeyim ona göre gerek olursa ilaç takviyesine başlatacak doktor

Tatlım ben de bir ay kullanmıştım dostınex 37 çıkmıştı, lakin boşuna kullandım bence, gebeliğe engel olması için çok daha yüksek değerlerde çıkması gerekiyor diye biliyorum
Mesela benmde kürtajdan 24 gün sonra 29 da idi prolaktin taktım baya hatta dr önemsemedi ki bişy demedi. Geçen ayda göğüs hassasiyetim oldu baya şiş şiş aklımda takılı kalmadı değil mesela. Referans 6 ile 23 tü sanrm. Benim 29 çıkmıştı. Beta 0 lanmamştı ondan mıydı acep.

Gelemez inşallahhhh😬 nasıl gidiyo çalışmalar kuzum bu ay gelmezbelki öyle deme

Valla bu sefer diğer zamanlarda yaptığım gibi çok değerlendirmedim pik günleri değerlendirdim sadece sıcak zaten artık ya tutarsa modundayım bakalım :)))

Bend e lazere basliycaktim ama hamilelik girerse araya yarım kalır diye başlayamıyorum onu beklersem zaman geçiyor:)

X