Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah canımm kademe kademe ilerliyorum şuan :KK70: diğer hamileliğimde cocugun cinsiyetini yatagını bebek arabasını herşeyini dğşündüm erkenden. Şimdi daha emin adımlarla ilerlemek istiyorum

Ben bir kısmınıda doğduktan sonra almayı düşünüyorum. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama

inşallah canımm kademe kademe ilerliyorum şuan :KK70: diğer hamileliğimde cocugun cinsiyetini yatagını bebek arabasını herşeyini dğşündüm erkenden. Şimdi daha emin adımlarla ilerlemek istiyorum
Kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yap kuzum ama hep olumlu düşünerek yap bunu :KK200:

Ben bir kısmınıda doğduktan sonra almayı düşünüyorum. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama
şu hayatta hiç bir şeyin garantisi yok inan. Hani kalp atısını duydum kesinlesti gözüyle bakıyolar ya o kadar yanlış ki. Doğuma 1 gün kala doğum anında kaybedenler var. Biz her zaman aciz bi kul oldugumuzu bilmeliyiz bence

Kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yap kuzum ama hep olumlu düşünerek yap bunu :KK200:
haklısın kuzum ama olumlu bişe düşünmek cok zor benim icin. Kayıp yasamasam olumsuz bişe düşünmezdim eminim ama şimdi ister istemez tedirginlik oluyor. Düşük yaptıgım haftadayım şuan çok korkuyorum yine

haklısın kuzum ama olumlu bişe düşünmek cok zor benim icin. Kayıp yasamasam olumsuz bişe düşünmezdim eminim ama şimdi ister istemez tedirginlik oluyor. Düşük yaptıgım haftadayım şuan çok korkuyorum yine
sakın şu haftada oldu falan diye kendini düşüncelere boğma bu tertemiz yepyeni bir sayfa ve güzellklerle dolduracaksın :KK68:

IMG_20200812_205439.jpg
IMG_20200812_205441.jpg

Kizlar , batım 3 gun gecikti. Bende idrar testi yaptım . İkinci çizgi cookk silik çıktı yaa..
Sizce var mıdır birşeyler.. 🙏

X