Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En iyisi sen ilişkiye gir ve 1 saat sonra test yap 😂😂 bak bakim tutmuş mu tutmamış mı 🤣
Şaka yapıyorsun canım değilmi ? Hele idrar testinde Varsa çıkması yüzde 1 bile değildir.
Bekleeee geçecektir 11 gün. Sanırım benimde 11 gün kaldı, bat 16 ağustos..
İnşallah hepimiz hamileyiz 🥰🙏🙏🌹
yaaaaaa ama öyle demeyin bu erken gebelik testleri varmış sanırım ondan aldım yapacaktım :KK70: bekleyelim o zaman hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Çok başka oluyo rüyalarda o anı yaşamak 😍

Hemde nasıl. Uyanınca gıcık oluyor ama neyse. Artık eşime bişey anlatamıyorum. Geçende bir sürü altın bilezik gördüm, erkek bebek demekmiş eşime söyleyince yine kafana takmaya başladın oyüzden rüyanda görüyorsun die kızdı 🙄

Kızlar selam saat 2 de anestezili hsg cekilicemm gece 12 den beri yiyip içmedim ama miğdem kazınıyor bir bardak nescafe ıcsem zararı olurmu sizce daha 2 ye cok var nescafe içince cok aclık hissetmiyorum oyuzden içmek istiyorum ama bilemedim
selam canım geçmiş olsun siimdiden ama içme ,

Hemde nasıl. Uyanınca gıcık oluyor ama neyse. Artık eşime bişey anlatamıyorum. Geçende bir sürü altın bilezik gördüm, erkek bebek demekmiş eşime söyleyince yine kafana takmaya başladın oyüzden rüyanda görüyorsun die kızdı 🙄
Hiç anlatma bak ben gecen ay esime hic bahsetmedim ne hamilelik ne rüya ne bişe eşim öğrenince o kadar şaşırdı ki hem şaşkın hem mutlu çok güzrl oldy😍

selam kizlaaar :KK25: naber nasilsiniz.. is yogunlugundan fazla giremedim.. halda devam ediyor yogunlugum.. Naptiniz ne haberler varrr..

Azze Azze canimmmmmm cok tebrik ederimmm imzani görunce cok sevindim inan.. InsaAllah hayirlisiyla Kucagina almayida nasib eder Rabbim.. demekki ovulasyon ise yaradi sana :))

stoprak stoprak H history1985 S Storycan sizler ne alemdesinizz canlar nasil gidiyor hamilelikkk :))

Hiç anlatma bak ben gecen ay esime hic bahsetmedim ne hamilelik ne rüya ne bişe eşim öğrenince o kadar şaşırdı ki hem şaşkın hem mutlu çok güzrl oldy😍

Haklısın aslında en güzeli bu ay bende öyle yapacağım❤️

selam kizlaaar :KK25: naber nasilsiniz.. is yogunlugundan fazla giremedim.. halda devam ediyor yogunlugum.. Naptiniz ne haberler varrr..

Azze Azze canimmmmmm cok tebrik ederimmm imzani görunce cok sevindim inan.. InsaAllah hayirlisiyla Kucagina almayida nasib eder Rabbim.. demekki ovulasyon ise yaradi sana :))

stoprak stoprak H history1985 S Storycan sizler ne alemdesinizz canlar nasil gidiyor hamilelikkk :))
Allah razı olsun cicegim❤

Bencede öyle yap ben ilk kez hic bahsetmedim. Hatta esim bile dedi sen hic bise demedin bu ay ben sasırdım dedi :KK70:

Acaba hissettinmi olacağını ondan mı sessizce bekledin:)

X