Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu sıra kızlar ben ne yazarsam hiç görmüyorsunuz beni unuttunuz mu ne :KK42: size o kadar alıştım ki görmezden gelir gibi hissedince üzülüyorum ya da Bi ayrı hassasım bilmiyorum
Ayyyy kıyamam ben sana 🤗🤗🤗 Bana da oluyor arada kaynıyor bazen yoğun mesaj olunca canım 😆lh ve prolaktin hariç olanlarda bakalim sorun çıkacak mı ama bence onları da yaptıran bir yere gidip yaptır öbür adet. Amaaaaa inşallahhhhhh gerek kalmaz adet gelmez ❤❤❤

Canım 20ye kadar bence olabilir geçen ay hormon kullandın ya biraz dengeni değiştirebilir

Yaa seni yerim inşallah daha güldürecek haberler alırsın iki gün sonra 😍

Saol kuzum. Olsunda geç olsun temiz olsun bebiş olsun:)) senin lekelenmelerin devam mı hala

Selam kızlar. .
Bende bugün yeniden ovulasyona başlıyorum. . 2 aydır adetin 24. Günü yumurtluyorum bakalim bu ay da öyle mi olucak☺

Selam kızlar. .
Bende bugün yeniden ovulasyona başlıyorum. . 2 aydır adetin 24. Günü yumurtluyorum bakalim bu ay da öyle mi olucak☺
Şuan kaçıncı gündesin, hadi bakalım güzel yumurtalar gelsin😍 sonra ne zaman adet oluyorsun f

Ayyyy kıyamam ben sana 🤗🤗🤗 Bana da oluyor arada kaynıyor bazen yoğun mesaj olunca canım 😆lh ve prolaktin hariç olanlarda bakalim sorun çıkacak mı ama bence onları da yaptıran bir yere gidip yaptır öbür adet. Amaaaaa inşallahhhhhh gerek kalmaz adet gelmez ❤❤❤
Ah inşalah canım inşallah ❤ cuma günü doktor belki yapar lh ve prolaktin i

X