Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanımlar benim 7 gün gecikti adet. gecikmeden sonra da test yaptim negatif. Ne adet belirtisi var ne hamilelik. Yumurtlamadim mi ne oldu anlamiyorum. Pko var gibi bende de. Son 4 aydir duzenliydi adet suresi cok uzuyordu bu sefer de boyle ama hala icimde bir umit hamilelik var midir acaba diye? 🤨
belki geç döllenme olmuştur, bence kan ver emin olmak için.

Yumurtlama uzerinden 14 gun gecince test yapabilirsin..sanırım catlamadan 1 gün önce iliski olmuş gibi..sperm 3 gün canlı kalıyor deniliyor...öyleyse ihtimal yüksek demektir ama bu testler tam pko testi...bende de pko var ve testlerim hep böyle koyu..catlama göremiyorum malesef..buda demek oluyorki her zamanki gibi birsürü gelismemis yumurtamiz var onlar pik gosteriyor fakat yeterli büyüklüğe ulaşmadığı icin çatlama gerceklesmiyor..mesela ben yumurtlamadan sonra aman aman siliklesme hic gormedim..3 ay ovulasyonla denedim fakat sonuc alamadım. .bu ay bi ümit tekrar deniycem sonra doğruu doktora☺
Ben çift çizgiyi gördüm ama 10 dk durduktan sonra rengi bira acılıyor 27 sinde baksana var orda koyu iki çizgi bugun bile yaptım hala tam silik çizgim yok şaka gibi pkoysanz doktora gidin zaman kaybetmeyin bi yandanda ovulasyona devam edersnz

Kızlar günaydın adetime 3 gün kaldı🙈🥰 dün bugün beyaz akıntı geliyo çamaşırıma göğüslerimde hiç ağrı yok ama sanki adet olacakmış gibi de değilim hiç 🤔🙏🏻🥳

Kızlar günaydın. Geçen ay çatlama iğnesi kullandığımdan dolayı sanırım. 4 gün süren adetim 7-8 gün sürdü. Şuan adetimin 12. Günümdeyim ovülasyon testim hala negatif. Adetim uzun sürdüğü için mi çatlatma geç olacak acaba🙄

Bu ay relax olmayı düşünüyorum ovuslasyon muş testmiş uğraşmim diyorum. Zaten bariz yaşıyorum sancıları. Birde kürtajdan sonra kanaması azalan varmı 😔 leke şeklinde genelde

Kürtajdan sonra ilk regl genelde öyle oluyor canım takılma ona

X