Hamilelik olasılığı?

Latalie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2012
55
11
öncelikle sitede sorumla ilgili diğer konuları okuduğumu söylemek istiyorum ama içim rahat etsin diye bide kendim sorup cevap almak istedim.
Sevgilimle 1 hafta önce sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadık boşalma olmadı ama zevk sıvısının bulaşmış olabileceğini düşünüyorum internetten araştırınca korktum doğrusu. sürtünme yoluyla hamile kalınmaz değil mi :18:

böyle bir ihtimal yoktur di mi :KK43: testte alamıyorum hem korkuyorum ama bi belirtide yok adet gecikmesi dışında o da stresten sanırım

Düşükte olsa bi ihtimal var..Neden test almıyorsun?
Ama stress ten gecikmistir muhtemelen..

yapmayı biliyosun diyeceksiniz biliyorum ama çok küçük bi ilçede yaşıyorum herkes tanıyo beni bekar olduğumda biliniyo. internetten alamaz mıyım acaba bu testi

Hiçbir şey olmamıştır :) insan evliyken bile bunu stres yapıp adetini kendi kendine geciktirebiliyor. O kadar da kolay hamile kalınmaz heralde :)

:KK43: bize ders olsun diyorum ben. hiçbir belirti yok bende kendi evhamım galiba 2 gündür yolculuk yapıyorum tık yok öyle bişi olsa bulanmam lazımdı di mi :s

sende gene belırtı yok bende var sık sık idrara çıkıyorum su gibi akıntım var göğüslerımın uçlarıda bi tuhaf ama benım durumum imkansız adette oldum ama stresten bu halde geldım bılmıyorum. ne kadar oldu bu olay olalı ?

yapmayı biliyosun diyeceksiniz biliyorum ama çok küçük bi ilçede yaşıyorum herkes tanıyo beni bekar olduğumda biliniyo. internetten alamaz mıyım acaba bu testi

internette gitti gidiyordan uygun fiyata alabilirsin. laboquick al. benim adetime 4 gün kala pozitif çıkarmıştı. pozitifse kesin çıkar.

Bir kaç saat öncesine kadar aynı korkuyu bende yaşıyordum. Adet oldum şükür. Bunlar bize ders olsun arkadaşlar :KK5:

internette gitti gidiyordan uygun fiyata alabilirsin. laboquick al. benim adetime 4 gün kala pozitif çıkarmıştı. pozitifse kesin çıkar.

Ben dün yaptım test ama bozuktu sanırım idrarı damlattım hiç bişe olmadı testin kapağını ayırdım mavi bi şerit vardı onu kaldırdım hafifçe ozaman işlemeye başladı test ve tek çizgi çıktı ama doğrumudur bilmiyorum benımde ihtimalim yok ama belirtilerim var piskolojiden kurtulamıyorum.

Böyle bir olasılık varmış evet. Yani boşalmadanda olunabiliyormuş. Çünkü zevk suyuyla gelen spermler daha kuvvetliymiş falan filan. Ama düşük bir ihtimal tabii ki. Adet gecikmeside stresten olabilir. Biraz daha bekleyin olmadı test yapın. Ama dediğim gibi düşük bir ihtimal yani..

Adet olduktan sonra da mı ihtimal varsa yoksaa :44::44:

yok be güzeliim. sımdı bu dediğimi takıpta sende strese sokma kendını güzel güzel ol adetini benden bılme sonra :) Beniiim durumum ımkansız oldugu halde korkuyorum yanı 3 kat camasırdan hamıle kalarak tarıhe gececegım herlde :)

yok be güzeliim. sımdı bu dediğimi takıpta sende strese sokma kendını güzel güzel ol adetini benden bılme sonra :) Beniiim durumum ımkansız oldugu halde korkuyorum yanı 3 kat camasırdan hamıle kalarak tarıhe gececegım herlde :)

yok yaa 3 kat çamaşırla ne hamileliği :KK34::KK34:

Ben dün yaptım test ama bozuktu sanırım idrarı damlattım hiç bişe olmadı testin kapağını ayırdım mavi bi şerit vardı onu kaldırdım hafifçe ozaman işlemeye başladı test ve tek çizgi çıktı ama doğrumudur bilmiyorum benımde ihtimalim yok ama belirtilerim var piskolojiden kurtulamıyorum.

tek çizgiyse sorun yok. hamile değilsin. kolay kolay hamile kalamazsın canım. bir ayda sadece 24 saat yumurtan canlı oluyor. spermlerin de 3 gün yaşadığı varsayılırsa toplamda 6 gün tehlikedesin. o da en fazla... ve tabi her ay düzenli yumurtluyorsan. ben gün aşırı ilişki ile 10. ayımda ancak hamile kaldım düşün yani. bundan sonra dikkat et. :KK34: tabi ayda tek ilişki ile hamile kalan da var. yumurtlama günlerinde cinsel istek ve çekicilik fazla oluyormuş..

Son düzenleme:
yok yaa 3 kat çamaşırla ne hamileliği :KK34::KK34:

he valla pskolojım acayıp bozuldu ılışkıden 10 gün sonra adet gordum hıc gecıkmeden adetmde 10 gun surdu. adetm bttı goğslermde bı hassasıyet hsssettm aradan bır hafta gectıı akıntm basladıı. dun carsıdaydm dolanıyodum ıc camasırıma su gbı bıse aktı hemen bı lavbya kostm sankı ıdrarımı kacrmsm gbıı ıslaklık vardı aklım cıktıı valla dunden berı bole test aldm testte bozuk cıktı lanet olası bole kaldım ıkılemde bıde sık idrara cıkmaya basladım dunden berıı sureklı ıdrara sıkısıgım..:KK43:

tek çizgiyse sorun yok. hamile değilsin. kolay kolay hamile kalamazsın canım. bir ayda sadece 24 saat yumurtan canlı oluyor. spermlerin de 3 gün yaşadığı varsayılırsa toplamda 6 gün tehlikedesin. o da en fazla... ve tabi her ay düzenli yumurtluyorsan. ben gün aşırı ilişki ile 10. ayımda ancak hamile kaldım düşün yani. bundan sonra dikkat et. :KK34: tabi ayda tek ilişki ile hamile kalan da var. yumurtlama günlerinde cinsel istek ve çekicilik fazla oluyormuş..

Ne biliyim diyorum ya psikolojım bozuldu ben ilşkden snra 10 gün adet gördüm :) dunden beri sureklı ıdrara sıkışıgım bıde gogslerım bı tuhaflastı yada takıntıdan ole gelıo bılmıyorum ama sankı bıcımlerı degstıı. yanı cok berbat bı haldeym üç kat çamaşırdan hamıle kalarak tarıhe gececegım heralde kafayı sıyırdım

X