hamilelik ....kızlar bi bakarmısınız

ayzm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2010
118
0
kızlar geçen ay eşimle birlikte olduk korunmuyoruz adetimin bitiminden 3 gün falan sonraydı adetden mi nedir bilmiyorum ama göğüslerim şişti benekler çıktı ufak ufak neyse ama buay normal adetimden 3 gün önce adetimi oldum acaba hamile olma ihtimalim var mıdır bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum test yaptır falan diyenler çıkacak ama adetim zamanında olduğu için değilimdir diye yaptırmadım yani adet olupta hamile kalma ihtimali var mı aslında bunu merak ediyorum yada üstüne görme olayı düzenli adet gibi mi oluyor...şimdiden teşekküürler:21:

Buradaki hamilemiyim konularını okuya okuya
Gece rüyamda hamile olduğumu gördüm karnım şişmiş kocaman olmuş
Askerdeki sevgilime bağırıyorum askerden beri bu haltı nasıl yedin diye
:KK57:
Rüya işte :KK53:

Sizin konunuza gelince ;

Hamileyken adet görenleri biliyorum ama.
Sizin durumunuzda böylemi bilemeyeceğim.
Burdaa herkes size bir varsayım sunacaktır.
Yinede en kesin sonuç testtir.

canım üstüne görme olayında normal adet gibi kanaman olmaz.lekelenme şeklinde kanama gelir ama öyle günlerce sürmez.senin normal adetin mi oldu yoksa herzamankinden farklı mıydı?
bu şekilde anlaman çok zor al bi test için rahatlasın.

teşekkürler güzeller yok benimki normal adet gibi maaşallah öyle lekelenme falan değil:)

canım üstüne görme olayında normal adet gibi kanaman olmaz.lekelenme şeklinde kanama gelir ama öyle günlerce sürmez.senin normal adetin mi oldu yoksa herzamankinden farklı mıydı?
bu şekilde anlaman çok zor al bi test için rahatlasın.

evet bende öyle biliyordum

canım üstüne görme adet gibi olmaz hafif lekeler şeklinde olur.ama tabiki hamileliği boyunca adet görenleride duyuyoruz emin olmak için bir test yaptır

X