Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

kızlar size bişey sormak istiyorum hemen cevap verirsiniz çok sevinirim meryem süresi ne okumak için abdest almak gerekiyor mu

kızlar selam,benimde 2 gün geçti adetim ama 4 gün önce kan testi yaptırdım 0 çıkmıştı.Acaba yarın birde idrar testi yapsammı acaba birde idrar yolu enfeksiyonum var 2 ündür antibiyotik içiyorum değerim düşük çıktı diye napıcamı şaşırdım

kızlar size bişey sormak istiyorum hemen cevap verirsiniz çok sevinirim meryem süresi ne okumak için abdest almak gerekiyor mu
meryem suresi evlat sahibi olmak için okunuyo genelde.kur-anı kerime abdestsiz dokunulmazken nasıl okunsun..

canım eger hamıleysen antıbıyotık kullanımına dıkkat et derım . bence testı yap ona gore antıbıyotık kullan canım

gece bel ağrısından uyuyamadım şekilden şekile giriyorum belim nasıl geçer diye

Kızlaarrr günaydınnnn :)) nasılsınızzz??
Dün gece evime geldim nihayet :)) kocişle kavuştuk ama yumurtlama haftam ayrıyken bitti tabii ( ve o yarın sabah gidio ( bu ay kaçırdık aralığa bakcaz artıkk :))
Hep eylülde doğcak bi kızım ve başak burcu olsun istemişimdir ama onu yakalayabilirmiyiz bilmem artıkk :))
Bendimahiii nerelerdesin canımm??
Cimbomcumm nası gidio çalışmalarr ??

canım hosgeldın bende dıyorum bu kız nerelere kayboldu merak ettım. üzüldüm yumurtlama gunlerınde olmadıgına ama bellı olmaz bakarsın bişiler oluverırı kızz :)))

canım hosgeldın bende dıyorum bu kız nerelere kayboldu merak ettım. üzüldüm yumurtlama gunlerınde olmadıgına ama bellı olmaz bakarsın bişiler oluverırı kızz :)))

Ayyy bilmiomki kızzz günü gününe regl oluorummm gerçi dün 15.gündü beraber olduk ama bilemiorumm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…