Hamilelik istediğimden bu yana adet düzensizliği

Leviosaa

Gül, güldür, güzelleştir 🪷
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
1.136
981
28
Kızlar döngüm bekarken hiç şaşmazdı, evlendikten sonra korunurken de şaşmadı şükür. 24 günlük döngüm olurdu hep. Ama şu 6 aydır ya 20 günde bir oluyorum ya 26 günde bir, bir sonraki ay bakıyorum 22 günde olmuşum. Hayret ettim artık. Eşim içime boşaldığı için mi dengem bozuldu anlamıyorum :KK23: aranızda bunu yaşayanlar yardımcı olabilir misiniz?

Kızlar döngüm bekarken hiç şaşmazdı, evlendikten sonra korunurken de şaşmadı şükür. 24 günlük döngüm olurdu hep. Ama şu 6 aydır ya 20 günde bir oluyorum ya 26 günde bir, bir sonraki ay bakıyorum 22 günde olmuşum. Hayret ettim artık. Eşim içime boşaldığı için mi dengem bozuldu anlamıyorum :KK23: aranızda bunu yaşayanlar yardımcı olabilir misiniz?
Bende de öyle oldu hormonlardan dolayı sanırım

Vücudun kendini hazırlıyor😊 Bende de aynısı oldu, birçok kişi bunu yaşıyor sorun olacak bir şey değil bence

Bende de böyle oldu canım. Artı olarak bide adet öncesi 6-7 gün önceden kahverengi lekelenmem oluyordu bazen de pembe. Doktora falan gittim 2-3 kere hiçbir sorun çıkmadı. Sen de dert etme

Ben de 2 aydır hamilelik istiyorum bu ay 3 gün gecikti adetim, hatta şuan 4.güne girdim. Bugün koşa koşa kan testi verdim negatif. Zaten konuma da yorum yapmıştınız sumoshanım:) şuan hamile değilim adet de olamıyorum neden adet olamıyorum diye strese girdim :)

Bende de böyle oldu canım. Artı olarak bide adet öncesi 6-7 gün önceden kahverengi lekelenmem oluyordu bazen de pembe. Doktora falan gittim 2-3 kere hiçbir sorun çıkmadı. Sen de dert etme
Öyle yapıcam balım artık :KK43: dert etsem de düzelmeyecek gibi

Kızlar selam bende temmuzda doğum kontrol hapını bıraktım bi kaç ay adetim düzenli geldi ama sonrasında bi ay gelmedi doktor tarlusal verdi sonra geldi şimdide 18 gün döngüyle 2 kez adet oldum tam ovülasyon günlerimi yakalayım diyorum ama daha yakalayamadan adet oluyorum sanki napacağımı şaşırdım doktorda ovülasyon testini takip et çift kırmızıdan soluğa geçtiği gün adet düzenleyici kullan dedi testlerde de kırmızıyı göremeden daha adet oldum şimdi napıcam başına böyle bişey gelen var mı hiç😥
95B5BA9D-222F-4178-A680-ADDB92BAB77F.jpeg

X