Hamilelik için belime bardak vurdurdum

ozge123456

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2014
122
22
Merhabalar 1senelik evliyiz bebek istiyoruz deniyoruz olmuyor hastaneye gittik bi sıkıntı yokmus bebek için ve bana beline bardak vurduralım belki bel üşüklüğünden olabilir dediler bende bugün vurdurdum sonra eşimle ilişkiye girdik sizce olur mu ve sperm hemen yumurtayla ulaşır mı ulaşırsa hissedilir mi

Merhabalar 1senelik evliyiz bebek istiyoruz deniyoruz olmuyor hastaneye gittik bi sıkıntı yokmus bebek için ve bana beline bardak vurduralım belki bel üşüklüğünden olabilir dediler bende bugün vurdurdum sonra eşimle ilişkiye girdik sizce olur mu ve sperm hemen yumurtayla ulaşır mı ulaşırsa hissedilir mi
Bana bardakları iki yandan esarpla belime bağlayıp içine çay kaşığı koyup iki göbek atmam ve çözmeden hemen öyle ilişkiye girmem söylendi. Bu gece yapacağım bakalım. Hamile kalırsam söylerim işe yarıyor diye.

Böyle bir şeyin doğru olmadığını bilecek yaştasınızdır diye tahmin ediyorum. Gebelik için tüm değerlerinize hormonlarınıza baktırın. Eşiniz de sperm testi versin bakılsın sorunsuzsa olur zaten. Bu tarz şeyler hurafe

X