Hamilelik de Kalça ve bacak ağrısı

Sürekli bacak ve kalça ağrısı yaşıyor musunuz ?

• Evet doğuma kadar yaşadım

OY: 0 0,0%
  • Hayır hiç yaşamadım

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    4

Yusasrk09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2017
41
26
32
23+5 haftalık hamileyim... Gece uykudan uyandiran şiddetli sancı ile uyutmayan kalça ve bacak ağrısı yaşıyorum Magnezyum ve kalsiyum d vitamini vermişti Dr ,onu da içiyorum ama faydası yok ya . Nasıl çözüm buldunuz buna . Uzun süre yatamıyorum , oturamıyorum,ayakta duramıyorum hemen ağrı giriyor geçmiyor hiç ya , hamileliğinde oradan oraya rahatça gezen ,işini yapan hamişlere özeniyorum valla ... Benim ki hep sorunlu geçiyor, rabbim bundan geri koymasın tabi , sağlıcakla gelsin bebişim o bana yeter

merhaba, agriniz gecti mi acaba? 21. haftadayim, gecen haftadan beri sol bacakta kalcadan baslayan inanilmaz agrim var, sol bacagima basamiyorum, merdiven ancak tek tek inip cikiyorum, ayakta uzun sure kalamiyorum, egilemiyorum, bir yere otursam kalkamiyorum, beni bitirdi bu agri. fizik tedavi doktoru fitiktan suphelendi, az gitik bile olsa onceden, hamilelikte acilma kaynakli ve relaksin hormonu kaynakli olabiliyor ekstra durumlar dedi, gunde 3 parol iciyorum ama etkisi gecince basliyor agri, kalan zaman nasil gececek bilmiyorum moralim de cok bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…