hamilelik böyle olur mu ki?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar bişi sorucam bi arkadaşım var kafamın etini yiyo..doktora da bi türlü götürmeye ikna edemiyorum..aylardır regli 10 gün gecikiomuş ve sadece 2 günde bitiomuş(normalde 5 gün sürdüğü halde) böle hamilelik olur mu?ben olmaz diorum ama o yine de korkuo..böyle bişi başına gelen oldu mu?her ay hiç sektirmeden tam 10 gün geciken ve 2 günde regli biten var mı?yardım ederseniz sevinirim..a.s.

• Konu Sahibi EU1
Hastayken bazen regl olanlar ar d'ye duymuştum. Eğer hamileyse aylardır dediğine göre karnının büyümesi lazım ve gene hamileyse bazı kontrolalrinin yapılması geekmezmi bebeğin sağlığı için. Normal idrar testi bile yapabilit ilk etapta.

• Konu Sahibi EU1
Bnece sen zorla götür doktora bu evhamla yaşanmazki en azından aklındaki soru işareti gider zaten sadece kan alacakalr bitecek eğer muayeneden korkuyorsa kanlada baktırabilir.

• Konu Sahibi EU1
geçen muayeneye gittiğimde duydum kadının biri 9 ay boyunca normal adet tarihinde adet olmuş ama sonunda da sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmiş bence bir anormallik var ihmal etmesin dr.gitsin canım

• Konu Sahibi EU1
Bu gibi durumların yumurtlama bozukluğundan olduğunu söylemişti doktorum bence arkadaşın bir doktora gitsin.....

• Konu Sahibi EU1
hamilelik diildir yani dimi?yumurtlama bozukluğu nasıl bişidir canım?

Canım ben sadece tahminimi söyledim doktora gitmesinde yarar var yani.
yumurtlama bozukluğu geç yumurtlama yani yumurtlama günün geçmesi,sağlıklı yumurta üretememek gibi....hamile olsa mutlaka farkederdi..........

• Konu Sahibi EU1
normal adet olupta karin agrisi cekerek hastaneye gidip dogumun basladigini ogrenenleri gazeteden okumustum ve bi arkadasin komsusu 4 aylikken ogrenmis hamile oldugunu karni buyumeye baslamis,olabilir ama doktora gitmek zorunda sonucta

• Konu Sahibi EU1
şimdiii hamilee olsa bilee kanamasınınn olduğundaa düşük tehlikesii olabilir diee yine dr gitmesiii gerekirr ne kadar rahatmışş arkadaşınn yaa sağlıktann önemli bişey varmı hayattaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…