hamilelik belirtisinde göğüslerin ağrıması şart mı?

meral_83

Guru
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
328
3
öncelikle herkese merhabalar..reglime 5 gün var fakat 10_15 gündür sol kasığım şiddetli ağrıyor böyle arada bıçak batması gibi oluyor ve aşırı derecede miğdem yanıyor ama göğüslerimde tık yok sadece bastırınca acıyor.. illede göğüslerimin ağrıması şart değil demi bir umut bekliyorum bakalım ne olacak o kadar çok istiyorum ki bir bebeğim olsun ne olur dualarınızın arasına benide alın ben hepiniz için duacıyım sizleri çok seviyorum şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim..

canım seni umtlandırmak istemem ama
benimde reglime 1 hafta kala midemde acayip şekilde
yanma ve ekşime oldu
göğüs ağrısı ise normalde adet olcam zamanda ağrıyodu
ve adet olcakmışım gibi kasıklarımda gelip giden sancılar vardı
şimdi 7 haftalık hamileyim :nazar:
belirtiler kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyo
hamile olabilirsin
dilerim hamilesindir:emir_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ya inşallah ağzından bal damlıyor... birde benim geçen ayki reglim bir hafta önce oldum fakat 2 gün sürdü nedir bilmiyorum tarihlerim hiç şaşmazdı ve bir hafta sürerdi bunun hakkında ne söyleyebilirsin..

Merhaba Arkadasım,

Benimde senin gibiydi resmen aynı ve hiç ümidim yoktu cunku üçüncü hamileliğimdi ve ikisinde gögüs ağrım coktu bunda hiç olmadı.Midem yanıyodu ve gegirti oluyodu

canım ya inşallah ağzından bal damlıyor... birde benim geçen ayki reglim bir hafta önce oldum fakat 2 gün sürdü nedir bilmiyorum tarihlerim hiç şaşmazdı ve bir hafta sürerdi bunun hakkında ne söyleyebilirsin..

valla bu konuda bir fikrim yok
belliki bir düzensizlik var
devam ederse doktora görün

canım ustune gormus olabılırsın.eger adet gunune az varsa test yap bakalım belkıde cıkar..

öncelikle herkese merhabalar..reglime 5 gün var fakat 10_15 gündür sol kasığım şiddetli ağrıyor böyle arada bıçak batması gibi oluyor ve aşırı derecede miğdem yanıyor ama göğüslerimde tık yok sadece bastırınca acıyor.. illede göğüslerimin ağrıması şart değil demi bir umut bekliyorum bakalım ne olacak o kadar çok istiyorum ki bir bebeğim olsun ne olur dualarınızın arasına benide alın ben hepiniz için duacıyım sizleri çok seviyorum şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim..

hayır canım kısıden kısıye gore degısır.benım goguslerımde agrıyı bırak acıma bıle olmadı.yumusacık goguslerım vardı.ne zaman adetım gununde gelmedı hamıs oldugunu ogrendım bır kac gun sonra acımaya basladı..hayırlısı olur hakkkında ınsallah cnaıma.s.:nazar:

kızlar inşallah dediğiniz gibi hamileyimdir o kadar istiyorum ki birde test yapsam çıkar mı eğer öyle bişey varsa korkuyorum aslında artık bıktım tek çizgi görmekten bakalım hayırlısı ne olursa olsun yazarım sizlere birde üstüne görmede normal regli gibi olur mu..

meralcim herkeste ayrı belırtıler oluyor canım benım.. eğer göğüslerınde bı değişiklik hıssettıysen uçlarında hamış olabılırsın ben o sekılde hamış olduğumdan suphelenmiştim acıması az bişi oluyodu ama o adettede olduğu için onu takma bak değişiklik varmı insallah hamişsindir canım benım eğer hamışsen kocaman topic aç kutlayalım:dance::dance::dance:

Canim Göğüslerimin Uçlarina Dokununca Aciyor Ve Birde Halka Olan Kisminda Damarlar Oluştu Baya Bir Yeşilimsi Damarlar...sol Kasiğim Ağriyor Miğdem Yaniyor Inşallah Piskolojik Bişey Değildir..çok Teşekkür Ederim Sana..

Güzelim Allah gönlünden geçeni versin, inşallah bunlar hamilelik belirtisidir ve bize güzel haberi verirsin!! Sevgileeeer.

öncelikle Herkese Merhabalar..reglime 5 Gün Var Fakat 10_15 Gündür Sol Kasığım şiddetli Ağrıyor Böyle Arada Bıçak Batması Gibi Oluyor Ve Aşırı Derecede Miğdem Yanıyor Ama Göğüslerimde Tık Yok Sadece Bastırınca Acıyor.. Illede Göğüslerimin Ağrıması şart Değil Demi Bir Umut Bekliyorum Bakalım Ne Olacak O Kadar çok Istiyorum Ki Bir Bebeğim Olsun Ne Olur Dualarınızın Arasına Benide Alın Ben Hepiniz Için Duacıyım Sizleri çok Seviyorum şimdiden Cevaplarınız Için Teşekkür Ederim..
Canim Benim Fazla Ağrimamişti Ama Adetime 1 Hafta Kala Göğüs Uçlarim Koskocaman Oldu Kabak çiçeği Gibi Açti Resmen Bide Kenarlarinda Kabarciklar Oldu.ama Tabi Adet Olmadim şimdide Hamileyim

canım ya benimde göğüs uçlarım baya büyüdü ve kabarcıklar oluştu..amannnn herşeyi kendime yoruyorum sıkıldım artık hayırlısıyla bir hamile kalsaydım keşke..çok teşekkürler

Meralcim aslinda bu kadar belirtisi varsa idrar testinde cikar. goguslerindeki degisiklikler hormonlari yarattigi degisiklikler. ben fertilityfriend.com diye bir site var. orada inceledim gecen gun. hamilelikle sonuclanan chartlar var orada. iste sicaklik degisimler. ne zaman test yaptiklari vs. cogu 11. gunde yapmis testi ve cikmis. yani yumurtlamadan sonra 11. gun. adetten once 4. gun.

yani bir dene istersen. boyle kendi kendini yiyecegine. bakarsin hamissindir ve bosu bosuna bir kac gun daha kendini yemekten kurtulmus olursun

bu arada benim daha 10 gun var adetime.ama bir kac gundur goguslerimde agri var. yani yumurtlamadan sonra. genelde adetten birkac gun ya da 1 hafta once olurdu. ama ilginc olan sutyen takmam ben genelde. sabahlari cok yumusak oluyorlar. ama aksama kadar yavas yavas acima seviyesi artiyor. bir de sutyen takarsam aciyor. acaba sutyen kaldiriyor da ondan mi agriyorlar?

yani yumurtlamadan once sutyenle bile olsa agrima olmaz.

canım benim adetimede 4 gün kaldı ayrıca bugün test yaptım ama malesef negatif belki şimdiden belli olmayabilir diye düşünerekten adet günümü bekliyorum işte umut ama bu ayda olmadı sanırım ne yapalım hayırlısı Rabbimden...ayrıca sen sanırım hemşerimsin benim değil mi çorumlu olduğunu okumuştum başka bir bölmde...

evet ben Corumluyum. liseyi bitirinceye kadar Corumda okudum. Sonra Izmir de universite. sonra da Istanbul da calisirken evlendim. sasen hala corum da misin?

X