hamilelik belirtisi

ben adetıme bı hafta kala anladım ıstahım arttı bırı bu bırıde goguslerım hıc bole olmazdı sısdı ılk defa ıkıncısı bu adetıme 3 gun kala ıdrar tesdı yaptım pozıtıf cıktı sonra tabı kan tahlılı falan sımdı 9+5 ıkız hamıleyım bekle asla umutsuzluga kapılma herseyın yerı ve zamanı var bende cok uzuluyodum bende tam bı sene bekledım allaha sukur sımdı hamıleyım bune kısmetmıss bol bol dua et okadar faydası varkı anlatamam sana hersey gonlunce olsun canım rabbım hayırlısını versın senın ıcın

allah hepimizi yaşatır inş. size de hayırlı olsun. bende iştah artması yok ama bel bacak ve kasıkta ağrı va ama batma olmuyor. bi de sol bacağımda ağrılar oldu. 5 gün kaldı şimdi fazla birşey yok sanki. peki 1 yıl içinde tedavi oldunuz mu? biz bu ay tutmazsa hormon testi ve eşimin sperm testi olucakk. 6 ay oldu bizm olmayalı

Son düzenleme:
bende 6 aydır bekliyorum bu ayda biraz belirti olunca kaptırdım kendimi. 5 gün kaldı ama adetime 11 gün kala 5 gün boyunca şiddetliydi şimdi o kadar değil. sizde nasıl belirtiler oluyor. kasık ağrısıda oluyor ama batma şeklinde değil ağrı şeklinde sonra da sık idrara çıkma tabi ki.. ama yanma yok

Benim kasık ağrım normalde oluyo batma şeklindede daha cok batma şeklinde ani gelip gidiyor...Sık sık idrara cıkıyorum ayrıca gaz çok bende..:KK70:

kızlar gebe kalıpta üstüne görme nası oluyo benim adetim ayın 20sinde olması gerekirken 16sında oldu ve herzamnkinden az oldu daha doğrusu süre olarak aynıda az az geldi 1-2 gündürde mide bulantım var bugün bitti gibi adetim eğer üstüne görme gibi bir durum varsa bugün gebelik testi yapsam çıkarmı yoksa kan testimi yaptırmam gerekir

benim merak ettiğim yumurtlama dönemimden sonra 1 hafta bel bacak ve kalça ağrısı çektim şimdi adetime 5 gün var fakat ağrılar kalmadı. böyle olan arkadaşlar var mı aranızda kızlar.sadece gaz var birazda göğüs şişkinliği

bence kendinizi fazla dinlemeyin adetinizin geçmesini bekleyin ben gebelik düşündüğümde ilk aylarda kendimi çok dinlerdim öyle olunca mutlaka birkaç belirti buluyosunuz kendinizde ama adet öncesi olduğu için genellikle adet belirtileriyle karışıyor, yaşadığınız stres de cabası. daha sonraki aylarda vazgeçtim ve gebeliğim bana güzel bir sürpriz oldu :) şu an 6+3 haftalık hamileyim. hamilelik belirtileri genellikle adetin geçmesinden sonra başlıyor öncekiler adet belirtilerine çok benzer şeyler. Rabbim isteyen herkese nasip etsin, hamile arkadaşlara da evlatlarını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

Son düzenleme:
canım anlatıkların regliden öncede olabiliyo ama hamilelik belirtiside olabilir ben hamile kaldığımda regli olacak gibiydim hiç ayırt edilmiyo belirtiler gerçi benim sonra düştü ama kendini dinlememeye çalış başka şeyler düşün en iyisi

X