Hamilelik belirtisi

gmsem

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2024
125
38
30
Adet günüme 10 gün var ama hafif sol kaşık ağrılarım var , 10 gün öncesinde böyle hamilelik belirtisi olan var mı arkadaşlar

Adet günüme 10 gün var ama hafif sol kaşık ağrılarım var , 10 gün öncesinde böyle hamilelik belirtisi olan var mı arkadaşlar
Ben adetime 10 gün kala çok halsizlik olmuştu test yapmıştım pozitif çıkmıştı ama genelde çok erken bir zaman.

Yumurtlama ağrısıdr o daha çok erken belirti için
Yumurtama Eylül 27 cıvarı oldu , hatta o zaman da kaşık ağrım karın ağrım oldu 3 4 gün , bu yumurtama ağrısı ise o neydi , hatta korktum doktora bile gittim bi yumurtalıkla bu sıkıntı yok dedi . Geçen ayda 2 gün adet gördüm sonrası hep leke leke

Ben adetime 10 gün kala çok halsizlik olmuştu test yapmıştım pozitif çıkmıştı ama genelde çok erken bir zaman.
Benim 15 20 gündür bi rahatsız gibiyim , geçen ayda adetim şüpheli 2 gün filen gördüm oda çok değil nolmalde 4 5 gün sürüyor

Benimde adetime 3 gün var 5 ekimde çatlatma iğnesi yaptırdım çok yoğun kasık ağrısı var ama adet sancısı gibi sadece bacaklarım ve kalçalarım sanki hamlamış gibi. Birde sürekli uyumak istiyorum psikolojik mi bilmiyorum,ama herkese güzel müjdeli haberler alırız🌸✨💫

27 eylül yumurtlamaysa adetiniz 2 gün gecikmiş. Yumurtlama sonrası 14 gün sayılır ve adet tarihi bulunur.

En son regli tarihim 19 Eylül, Şuan 3 gün gözüküyor adetime. Yumurtlama tarihim 28

X