Hamılelik belirtisi

As6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
315
80
32
Merhaba
Yumurtlamadan bir hafta geçti gebelik tuttu diyelim
Mide bulantısı başlayabilirmi hemen ara ara
Başına gelen var mı

hayır. en erken belirti ilişkiden 10-12 gün sonra başlar. hormon vücudunuzda yükselecek ki belirtiler de oluşsun

Reactions: As6
hayır. en erken belirti ilişkiden 10-12 gün sonra başlar. hormon vücudunuzda yükselecek ki belirtiler de oluşsun
Ben bişey sorabilir miyim? Benim sol alt karnimda yani tek tarafli ağrım oluyor hatta başlarda şişkinlik dolgunluk hissi vardı.gebelik tutmuş olabilir mi 12 gün olacak yarın Yumurtlamaya. Başka da hiç belirtim yok regl belirtim yani. İki günüm var reglime göğüslerim bile normalde şişerdi ağrırdi tık yok

Gebelik testi yap cıkar
Tutmuş olabilir

yani korunmasız ilişki varsa ihtimal her zaman var benim de ilk belirti sağ tarafta batma hissiydi.

Merhaba
Başına gelen var mı
Kişiden kişiye değişir ben yumurtlama gününü takip ettim ayın 10 onunda yumurtlama gördüm 13 de yumurta çatladı 19 da pozitif düşük betayla mide bulantısı şikayetiyle acilde öğrendik

Kişiden kişiye değişir ben yumurtlama gününü takip ettim ayın 10 onunda yumurtlama gördüm 13 de yumurta çatladı 19 da pozitif düşük betayla mide bulantısı şikayetiyle acilde öğrendik
Yumurta catladıkdan 6 gün sonra pozitif görmüşsün erken olmuş maşallah

Bu kadar hızlı öğrenmen mucize bence kaç beta ile öğrendin

Merhaba bir iki gündür belimin ortasında hafif agrım ve bikini bölgesinin üstünde dolgunlugum mevcuttu bugün kremsi yapıda beyaz yogun akıntım oldu (kokusuz kaşıntı ağrı yanma yok enfeksiyon vs yok) bir defalık bu yumurta çatlamış belirtisi mi oluyor bilgisi olan var mı tahmini eylülün 14 regli olmam gerekiyor reglim düzensiz

Merhaba
Başına gelen var mı
Valla ben kendi adıma söyleyeyim Dr um bile inanmamisti ama günde 3 kez gelen ve keskin şekilde gitmeyen bir bulantı yaşamıştım. 3 hafta sonra da gebeliğimi öğrendim. Geç dollenme olmuş benimkisi 1 aylık idi pozitif çıktı testler.

Merhaba
Başına gelen var mı
Benim bulantılar yeni başladı önceden yoktu bulantı falan zaten çok kötü yemek bile yedirmiyor başladı mı ama en erken 6-7 hafta arası bence

Merhaba
Başına gelen var mı
Yumurtlamadan 12 gün sonra başladı benimde bulantım arada sırada oluyor ama ben bağlamıyorum gebeliğe çünkü önceden de oluyordur

Merhaba kızlar, geçen hafta çarşamba yazmıştım. 3 eylülde el kremi renginde yogun kıvamlı kokusuz birkerelik akıntım gelmişti. 4 eylülden bu yana hafiften başlayıp çoğalan gögüs hassasiyeti bel kasık agrım var. Akıntım yok. Eylül 14 regli tarihim. Sizce kaç gün kala erken gebelik testi veya kan testi yapmalıyım ? Kremsi akıntıyı baz alırsam 17 sindemi yapmam lazım yoksa 14 ünde mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…