hamilelik belirtisi yasamayan????

ifsumnadial

Rütbem Yok:)
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
484
11
selam anneler anne adaylari sorum sizlere...sizden baska kimse cevap veremez buna.alisilagelmis hamilelik belirtileri haricinde hamile oldugunuzu ögrendinizmi.mesela gögüsleriniz hic agrimadi.yada adetiniz gelmedi ama akintinizda olmadi kupkuruydununz.mideniz eksidi ama kusmadiniz.yada gercekten hic ama hic bisey hissetmediniz..böyle sekilde olan varmiii....artik gögüste hassasiyet kasikta agri adet olacakmis gibi seylerden öyle sykildimkiiiiiiiii.birde butarafini sormak istedim lütfen cevaplarsaniz sevinirim.benim son adet tarihim 5 ocakti.beklemedeyim...

valla benimde son adet tarihim 10 ocakti bende beklemedeyim ve hic bir belirti yok adet olcakmisim gibide degil hic birsey ama. Bu hafta sonuna kadar kesin olmam lazim ama hic bir belirti yok sanirim baya bi gecikicek stresten keske hamile olsam ama onunda belirtisi cikardi simdiye belirtisiz hamilelik olurmu ki ?? :44:

bilmiyorum iste belirtisiz hamile oldugunu ögrenen varmi diye sordum bende...:))))insallah bi cevap veren olur.-

ben hiç belirtim olduğunu hatırlamıyorum. o kadar dikkatli bir insan değilim ondandır herhalde diyorum. 5 haftalık hamileyim. zaten yeni öğrendim hamile olduğumu. hatta antibiyotik falan kullanıyordum farketmedim gebeliğimi. burdaki arkadaşlara hamile olduğumu söylediğimde çok kızdılar bana nasıl kullanırsın antibiyotik diye :)
farkettiğim tek belirtim öğrenmeden önce hamile olduğum vakit, rüyalarımda hep bi çocuğum olduğunu ve doğduğu halde herkesten sakladığımızı görüyordum

benimde son adet tarihim 5 şubat bende beklemedeyim hatta test bile yaptım çok çok hafif bir çizgi var gibi ama belli bile değil yarın sabah bi daha yapim diyorum yoksa öbürgün mü yapsam bu arada günde 10 defa tuvalete gidiyorum.

Son düzenleme:
Ben hiç belirtisi olmadan hamile olduğunu öğrenen bir arkadaşımızı biliyorum.

tebrik ederim.yani hicmibisey yoktu akintin olmadimi mesela gögüslerin sisip acimadimi..iste herkeste farkli)bakalim biz nezaman nasil ögrenicez hamile oldugumuzu nasipp...

valla canim ben testlere inanmiyorum artik idrar testi yapmicam artik..ben kasim ayinda adetim 20gün gecti test yaptim iki cizgi cikti dr gittim gebelik yoktu 2 gün sonra adet oldum.oyüzden ultrasonda bebegi görmeden inanmicam,oyüzden adetim bikere 20 gün getigi icin yine ayni durum olur diye bekliyorum sadece hamileysem biyerden patlak verir illaki kasmiyorum kendimi.sadece merak ettim belirti yasamayan varmi diye.ben suan hala adet belirtisi bile yasamiyorum:)))

bende de belirgin bir belirti olmamıştı hatta reglim gecikince "test yap "diyenlere "hiçbir belirtim yok" demiştim. bende de gecikme oldu inşallah ikimiz de hamileyizdir

tebrik ederim.yani hicmibisey yoktu akintin olmadimi mesela gögüslerin sisip acimadimi..iste herkeste farkli)bakalim biz nezaman nasil ögrenicez hamile oldugumuzu nasipp...

teşekkür ederim. ben biraz dikkatsizimdir, belki de akıntım olduysa da farkedemedim :) ama göğüslerim büyümüştü bak onu hatırladım şimdi :) hala da büyük, sütyen bile acıtıyor o kadar da hassaslaştı yani.
Allah isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla inş bi evlat..

adet olmadim midem bulaniyor ama kusmuyorum:))))gögüslerim sisti ama acimiyor.karin altim agriyor kan geliyor diyorum gelmiyor noluyor==????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…