Hamilelik Belirtisi Olabilir mi? Sicak soguk usume noluyor yaw.

Adet takvimime göre son 2 günüm kaldi.

3 4 gun önce gebelik testi yaptim tek cizgi. 2. Cizgi silik dahi değildi sizce test erken mi yapmışım?

2 - 3 gundur neredeyse bir sicaklik basiyor. Uzerime hirka giyiyorum sonra usuyorum. Sonrs üzerime giydiğimi cikariyorum sicakliyorum. Yanaklarim pembe pembe geziyorum, uyuyorum uyuyorum dinlenemiyrum uykusuzluk var uykumu hic alamiyorum. Gece yine alev topu gibi sicaklik basıyor coraplari vs atiyorum ayaklarim yaniyor.

Goguslerim ara ara ağrıyor, ara ara geciyorm belim ağrıyor kasiklarim agriyor geçiyor. Garip birşeyler var vucudumda çözemedim.

Ben adet belirtisi olduğuna yoruyorum umitlenmemek adina olacagim zaten diyorum.

Böyle durum yaşayan oldu mu ?
Gebelik testi yaptim ama uzuldum erken mi yaptim naptim yapmak istemiyorum uzulmemek adina.s // Son 2 :KK43:(
Sonucun belli oldu mu canım

Merhaba yeni kayıt oldum bende sormak istiyorum adete 3 gün var ama 10 gündür ağrım var midede hazmedememe kasik bel ağrısı var tüp olumsuz oldu çikolata kisti var sağ sol ameliyat olacağım yakında rahim v şeklinde bu şekilde olmaz herhalde yinede umitleniyorum akıntım çok fazla içinde kıl gibi kan vardı akıntı rengi kirli gibiydi ve fazla var ufffff bilmiyorum düşünmek istemiyorum ama düşünüyorum yinede bir çocuk annesiyim belirtilerimi hatırlamıyorum o zaman gençtim 10 yıl oldu

X