Hamilelik belirtisi mi ?

Hormon testiyle ilgili pek bir bilgim yok, bana da yapılmıştı ancak testi dr değerlendirdiği ve normal dediği için merak edip ben de bakmamıştım. Zaten anormal bir değerde, benim gittiğim hastanede rakam kalın punto ile yanında H ya da L yazıyor. Oradan anlayabilirsin değerler normal mi değil mi dye

aynı olayı bende geçen ay yaşadım hamileyim sandım ama batım 4 gün gecikti test yaptım negatif çıktı ertesi günü bekleyip doktora gideyim demiştimki akşamına hastalandım... umöarım hamilesindir canım

kızlar size sorularım olucak tecrübeli arkadaşlar bilir ben normalde har ayın 25 de adet olurum çok düzenlidir.bn henüz yeni evliyim..ocak ayında tam 9 gün önce adt oldum bu ay da sanırım geçen oldum tarihe yakın bi tarihde olurum tahminen 3 gün var ama hamilelik bekliyorum göüslerim çok acıyo ve çok hassaslaştılar..bel ağrımda var acaba adet belirtilerimi yoksa öyle bir ihtimal olabilirmi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…