hamilelik belirtisi mi

fatmacanms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
11
6
25
Merhabalar 1 Yıldır korunmasız ilişki yaşıyoruz adetime daha 7 gün var ama ama 4,5 gündür göğüs ağrısı, göğüs şişkinliği, vücudumda şişkinlik hissediyorum, bel ağrısı, kasık ağrısı, akıntı,halsizlik(çalışıyorum ama her an uyuyup kalacakmışım gibi gözlerim açılmıyor )araa ara mide bulantısı, ağzımın tadı bile değişik günlerdir test yapmak istemiyorum umutlanmak istemiyorum adetime 7 gün var daha ve 4,4 gündür de bu belirtileri yaşıyorum daha önce başına böyle bi gelen var mı hamilelik belirtisi mi lütfen bilgilendirir misiniz

bu kadar erkenden bu denli belirti yasamak bana normal gelmedi. 4-5 gün önce başlayan yumurtlama belirtisi olabilir ama hala devam etmeleri normal mi bilemiyorum. bu kadar erken testte çıkacağını sanmam ama kan testi verebilirsiniz.

Merhabalar 1 Yıldır korunmasız ilişki yaşıyoruz adetime daha 7 gün var ama ama 4,5 gündür göğüs ağrısı, göğüs şişkinliği, vücudumda şişkinlik hissediyorum, bel ağrısı, kasık ağrısı, akıntı,halsizlik(çalışıyorum ama her an uyuyup kalacakmışım gibi gözlerim açılmıyor )araa ara mide bulantısı, ağzımın tadı bile değişik günlerdir test yapmak istemiyorum umutlanmak istemiyorum adetime 7 gün var daha ve 4,4 gündür de bu belirtileri yaşıyorum daha önce başına böyle bi gelen var mı hamilelik belirtisi mi lütfen bilgilendirir misiniz
aynı şeyler bende de var vucudumda acayip bir ödem ve şişkinlik var yumurtlamadan beri de devam eden sarı akıntı ve adete 7 gün var.
8 aydır benim de yaşamadığım belirti kalmadı 5 gün gecikme bile yaşadım ama hüsran test yapmayı bile bıraktım.
Çok belirtileri dikkate almamak gerekiyor kendimizi çok fazla dinliyoruz ve okduuklaırmzıdan etkilenip yaşamaya başlıyoruz.

Ben açıkçası gebe kalmak isteyen kadınların adete yakın psikolojik gebelik yaşadığını düşünüyorum çünkü bu kadar kısa sürede bu kadar fazla belirti normal değil. Benim de adetime 7 gün var 1,5 yıldır çocuk deniyoruz olmuyor ve bu adetle birlikte tüp bebek tedavisine başlayacağız. Ancak son 3 gündür kendimi hamile sanıyorum resmen. Baş dönmeleri mide bulantıları aşırı halsizlik kasık ağrıları. Milletin 1. Aydan sonra hissetmeye başladığı büyün belirtiler. Ve bu halime gördükçe kendime o kadar üzülüyorum ki çünkü hamile olmadığımı bile bile bunları yaşıyorum tedaviden de korktuğum için hep Allahım ne olursun tedaviye ihtiyaç kalmadan şu son ay hamile kalayım diye diye en sonunda kendimi hamile sanmaya başladım. 1 hafta sonra regl olunca yaşayacağım hüsranı düşünmekten uykularım kaçıyor. Umarım eğer istiyorsanız siz gerçekten hamilesinizdir🙏🏻

Ya belirtiler evet hamilelik belirtisi gibi ancak şunu da unutmamak gerekir regl öncesi belirtilerimiz sürekli değişebilir mesela ben geçen ay başımı kaldıramadım baş dönmelerim mide bulantılarım öğürmekten yemek yiyememek uykusuzluk göğüs de sızı felan yaşadım hatta herkes kesin hamşlesin dedi ama regl oldum yani tam kesin hamilesin diyemeyiz ama belirtiler belki regl öncesi belirtilerine de benzeye bilir benimde hiç öyle olmazdı ilk defa öyle oldu bu ay da bi gram belirtim yok ve adetim gecikti

bu kadar erkenden bu denli belirti yasamak bana normal gelmedi. 4-5 gün önce başlayan yumurtlama belirtisi olabilir ama hala devam etmeleri normal mi bilemiyorum. bu kadar erken testte çıkacağını sanmam ama kan testi verebilirsiniz.
Canım adetim 4 gün geçti dün test yaptım

Eklentiler

• IMG_9683.jpeg
    IMG_9683.jpeg
    111,7 KB · Görüntüleme: 20
Ya belirtiler evet hamilelik belirtisi gibi ancak şunu da unutmamak gerekir regl öncesi belirtilerimiz sürekli değişebilir mesela ben geçen ay başımı kaldıramadım baş dönmelerim mide bulantılarım öğürmekten yemek yiyememek uykusuzluk göğüs de sızı felan yaşadım hatta herkes kesin hamşlesin dedi ama regl oldum yani tam kesin hamilesin diyemeyiz ama belirtiler belki regl öncesi belirtilerine de benzeye bilir benimde hiç öyle olmazdı ilk defa öyle oldu bu ay da bi gram belirtim yok ve adetim gecikti
Merhabalar yorum için teşekkürler 🤩 dün test de hamile olduğumu öğrendim

Ben açıkçası gebe kalmak isteyen kadınların adete yakın psikolojik gebelik yaşadığını düşünüyorum çünkü bu kadar kısa sürede bu kadar fazla belirti normal değil. Benim de adetime 7 gün var 1,5 yıldır çocuk deniyoruz olmuyor ve bu adetle birlikte tüp bebek tedavisine başlayacağız. Ancak son 3 gündür kendimi hamile sanıyorum resmen. Baş dönmeleri mide bulantıları aşırı halsizlik kasık ağrıları. Milletin 1. Aydan sonra hissetmeye başladığı büyün belirtiler. Ve bu halime gördükçe kendime o kadar üzülüyorum ki çünkü hamile olmadığımı bile bile bunları yaşıyorum tedaviden de korktuğum için hep Allahım ne olursun tedaviye ihtiyaç kalmadan şu son ay hamile kalayım diye diye en sonunda kendimi hamile sanmaya başladım. 1 hafta sonra regl olunca yaşayacağım hüsranı düşünmekten uykularım kaçıyor. Umarım eğer istiyorsanız siz gerçekten hamilesinizdir🙏🏻merhaba bende 1 Yıldır deniyorum ve dün hamile olduğumu öğrendim 3 aydır folik asit kullanıyordum siz kullandınız mı

aynı şeyler bende de var vucudumda acayip bir ödem ve şişkinlik var yumurtlamadan beri de devam eden sarı akıntı ve adete 7 gün var.
8 aydır benim de yaşamadığım belirti kalmadı 5 gün gecikme bile yaşadım ama hüsran test yapmayı bile bıraktım.
Çok belirtileri dikkate almamak gerekiyor kendimizi çok fazla dinliyoruz ve okduuklaırmzıdan etkilenip yaşamaya başlıyoruz.
Oldunuz mı peki

Ayy çok sevindimmmm Rabbim sağlıkla bebişinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bi gün banada nasip olur bu haberi alma
Ayy çok sevindimmmm Rabbim sağlıkla bebişinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bi gün banada nasip olur bu haberi almak🥹
Çok teşekkür ederim ☺️ inşallah rabbim inşallah tüm isteyenlere nasip etsin 🥹

X