Hamilelik belirtisi mi ?

alıyorlar ben izmirdeyim alıyorlar zaten özel de de versen 300 tl birşey gebelik testleri de çok pahalı onlara para verceiğnize kana verin en kesin sonuç kan ver
Ben Kocaeli deyim bizim burdaki hastaneler almıyor geri çeviriyolar hastayım diyip gittim gebelik şüphesi var dedim ama yok yine

Aynen özelde vermek en iyisi. Hamile kalınca Konak hastanesine gitm eyi düşünüyorum 🥲🥲
Ben oraya gittim bir sene gebelik hazırlığı bir kaç tedavi için iyiydi ama o kadar ilgi yoktu şunu yap bunu yap telefona bakıyorlar
Ben şimdi cihan hast geçtim daha memnunum yormuyolar ilgileniyolar

Ben oraya gittim bir sene gebelik hazırlığı bir kaç tedavi için iyiydi ama o kadar ilgi yoktu şunu yap bunu yap telefona bakıyorlar
Ben şimdi cihan hast geçtim daha memnunum yormuyolar ilgileniyolar
Hangi doktora gittin. Ben ilk başta Firdevs barana gittim çok tatlı ilgili bir kadındı. Sonra tüp bebek yapılınca Şeyma fenercioğluna gittim.
İlk deneme sorun olmadığı halde negatif oldu.

Hangi doktora gittin. Ben ilk başta Firdevs barana gittim çok tatlı ilgili bir kadındı. Sonra tüp bebek yapılınca Şeyma fenercioğluna gittim.
İlk deneme sorun olmadığı halde negatif oldu.
Erkan hocaya gittim
Şimdi Seval hanıma gidiyorum cihanda çok iyi bir doktor aktif basiskelede uzak bana o yüzden ben akademi konak cihan gezdim cihanda sabitim değişmeyi düşünmüyorum

Erkan hocaya gittim
Şimdi Seval hanıma gidiyorum cihanda çok iyi bir doktor aktif basiskelede uzak bana o yüzden ben akademi konak cihan gezdim cihanda sabitim değişmeyi düşünmüyorum
Hamile misin şu an.
Evet baktım aktif banada uzak konağa yakınım bende.
konak eski olmasına rağmen pahalı bir hastane cihanda öyle mi?
Seval hanım aklımda olsun .Muayene ücreti ne kadar

X