Hamilelik belirtilerinin bir anda kesilmesi

Nare12

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
94
5
26
Merhaba. Ben 7 haftalık 5 günlük hamileyim. İlk hamileliğim. Çok olmasa da mide bulantım ve kusmam vardı. Ama 2 gündür kusma ve bulantım yok çok endişeleniyorum böyle olması normal mi?

Merhaba. Ben 7 haftalık 5 günlük hamileyim. İlk hamileliğim. Çok olmasa da mide bulantım ve kusmam vardı. Ama 2 gündür kusma ve bulantım yok çok endişeleniyorum böyle olması normal mi?
Kafana takma canım o belirtiler bi geliyor bi gidiyor

o sırada 17.haftada kusmaya başlayan ben

belirtilere takılmayın. ben hiçbirini yasamadım

Benimde aynı canım 8+4 teyim benim de sabah sıvı tüketmesem bile bulantım olmuyor kurmuyorum daha doğrusu midem bulanıyor ama öyle şiddetli değil yani bazen hiç gelmiyor bir gün oluyor ertesi gün olmuyor korkma bende senin gibi tedirginim bişey mi oldu diye olacak gene olur aklına hep bunu getir dua et sağlıklıklıysa zaten her türlü doğar mevlam onun doğmasını uygun görürse

Korkutmak gibi olmasın herkeste farklıdır tabiki ama benim de bulantım ve mide şikayetlerim oluyordu 8. Haftanın içimdeydim bebeğimin kalp atımını 1 hafta önce duymuştum. Sonra birden bulantım ve şikayetlerim geçti,Kan tetkiki için arkadaşım olan kadın doğum doktoruma gittiğimde kalp atımı alınamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…