hamilelik belirtileri

mybayar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
5
0
arkadaşlar merhaba:)ilk defa yazıyorum buraya
4 aydır hamile kalmaya çalışıyorum. yumurtlaman adet sonrası 9.günle 17.gün arası dedi dr. ama benim bu sefer 15.günde göğüslerim şişmeye başladı ve adet sancısı gibi ağrıyla birlikte anlamadım bu kadar erken adet belirtiler başlamazdı hiç ve 2 günden ağız kuruluğu inanılmaz:KK43: hamile olabilirmiyim acaba ??

canım tebrik ederim sen kesin hamilesin lüfen sonucunu bildir ben merak ederim ama edindiğim tecrübelere göre sen kesin hamilesin hayırlı olsun:):):):)

belirtiler hamileliğe işaret ediyor ama bazen beklediğimiz için psikolojik olarak bu belirtileri yaşayabiliyoruz.
en güzeli kan testi yaptırmak.. :KK66:
Allah gönlüne göre versin

Canım belirtiler bizi yanıltabilir kesin demek
sadece seni umutlandırmak olur ama inşallah hamilesindir :18:
bende ilk gebeliğimde yumurtlama günümden itibaren karın ağrısı
çekmiştim sanki adet olacak gibi adet günüm geçti ağrıda bitti
Rabbim yardımcın olsun tatlım :emir_bebek:

merhabalar bizde bebek düşünüyoruz yaş 30 bır kızım var 7 yaşında o doğduktan 3 ay sonra sprial taktırtmıştım fakat 10.10.2014 tarihinde çıkarttım. 17.10.2014 tarihinde regli oldum 22.10.2014 tarihinde reglim bitti, o tar,hten beri çalışmalara devam yalnız göğüs ağrılarım inanılmaz bel ağrım vede hafif çok hafif mide aralarda bulandı üşütmüşte olabılırım diye düşündüm fakat iştah artışımda vardı dün dayanamadım gittim beta hcg kanda baktırttım 03.11.2014 tarihinde yani fakat sonuç <0,100 çıktı yani negatifmi oluyor bu birde çokmu aceleci davrandım kandada erkenmi gözükmeyebilirmi? acil cvp verirseniz sevinirim ihtiyacım var...

H
arkadaşlar merhaba:)ilk defa yazıyorum buraya
4 aydır hamile kalmaya çalışıyorum. yumurtlaman adet sonrası 9.günle 17.gün arası dedi dr. ama benim bu sefer 15.günde göğüslerim şişmeye başladı ve adet sancısı gibi ağrıyla birlikte anlamadım bu kadar erken adet belirtiler başlamazdı hiç ve 2 günden ağız kuruluğu inanılmaz:KK43: hamile olabilirmiyim acaba ??
hamilelikte ağız kuruluğu değil tam tersine fazla tükürük salgılanması olur canım. O bir belirti değil. Yaşadıkların yumurtlama belirtisi de olabilir. Bende de daha önce adetten 2 hafta öncesinde olmuştu böyle. İlk üç ayda hamile olmadım ama 4. Ayda oldu. Hepsinde de adete 2 hafta kala bu belirtiler oldu. Hamile kaldığım ayın tek farkı ilk göğüs ucu acımasının olmasıydı. Tam adet günümde de göğüslerim çok şişti ve acıdı adetimi 2 gün geçti hala acıyor. Hayırlısı neyse o olsun canım inşallah... :)

X