hamilelik belirtileri

prensesshe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2009
26
1
mhb. kızlar size bir sorumolucak benim adetim bugun 3gün geçikti ve hiç göğüs uclarım acımıyor hassaslaşmadı. hiç öyle olmazdı adet gelmeden 1hafta öncesinde başllardı.
ve karnımda da günde 1evya 2kere ağrı oluyor onuda toplasan 10dk olmuyr çok garip bu ay önceden gelmeden ağrılarım olurdu şimdi ise yok bu sizce hamilelik olurmu. teşekkerler:bbo:

mhb. kızlar size bir sorumolucak benim adetim bugun 3gün geçikti ve hiç göğüs uclarım acımıyor hassaslaşmadı. hiç öyle olmazdı adet gelmeden 1hafta öncesinde başllardı.
ve karnımda da günde 1evya 2kere ağrı oluyor onuda toplasan 10dk olmuyr çok garip bu ay önceden gelmeden ağrılarım olurdu şimdi ise yok bu sizce hamilelik olurmu. teşekkerler:bbo:
Önce düzgün yazı yazmayı öğrenin sonra hamilelik vs.öğrenirsiniz.Şu yazım şekline bir bakın allahaşkına,asla sizin konunuza yorum yapmam.

MadamX, Herkesin klavyesi sizinki kadar iyi olmayabilir. Öğretmenliğinizi sınıfta yapın. Şu saygısız yorumunuzdan dolayı asıl kendi adab-ı muaşeretinizi gözden geçirin!

Bu arada; "Allah Aşkına" ayrı yazılır.
En önemlisi virgül ve noktalama işaretlerinden sonra ayrı yazılır.

Sayın TDK görevlisi arkadaşım. :icecream:

yapmazsan yapma işine gelmezse yazma ml

İşime gelirse yazarım gelmezse yazmam tabiki,o benim bileceğim bir iş ama lütfen artık dejenereliğe son verin.

MadamX, Herkesin klavyesi sizinki kadar iyi olmayabilir. Öğretmenliğinizi sınıfta yapın. Şu saygısız yorumunuzdan dolayı asıl kendi adab-ı muaşeretinizi gözden geçirin!

Bu arada; "Allah Aşkına" ayrı yazılır.
En önemlisi virgül ve noktalama işaretlerinden sonra ayrı yazılır.

Sayın TDK görevlisi arkadaşım. :icecream:

Çok komiksiniz :))Ben TDK görevlisi değilim sadece bu kadar dejeneriliğe artık son verelim diyorum :)
Saygı ise konu siz en son konuşun lütfen :)

boş ver o sadece kendisini insan sanma hevesinde işte aynaya bakmadan ona buna laf yetiştiriyor sanki ona yorum yaz dedik.

MadamX, en azından şimdi imla kurallarına göre yazabiliyorsunuz. Ne mutlu bana! "Dejenere" gibi kelimeleride, kelime dağarcığınıza almanız mutluluk verici. Ya "Dejenere" kelimesini bilmeseydiniz! Ne söylicektiniz bize :)

Önce düzgün yazı yazmayı öğrenin sonra hamilelik vs.öğrenirsiniz.Şu yazım şekline bir bakın allahaşkına,asla sizin konunuza yorum yapmam.

Ne kadar saygısızca bir yorum bu böyle!!...
Bir insanı bu şekil kimse aşağılayamaz!...
İki kelimeyi düzgün bilmek sizi üstün kılmıyor arkadas!!..
Yorum yapmıyacaksanız arkadasın konusunu bu sekil kirletmeden sessizce çıkın!...

:kahve:

Canım test yaptın mı ?.. Ve adetlerin hep düzenlimidir?..

Presesshe, sabah ilk idrarın ile evde test yap.
Sonuç alamazsan kan testi yaptır canım.

Kanda çıkar. :)

benim de reglim 3-4 gün gecikti....
kasıklarım da hafiften bir sancı var ama bilemiyorum nasıl olacak....
henüz 4,5 aylık evliyim,hazır hissetmiyordum kendimi hiç...
daha önce hamile kalmış arkadaşlar yaşadıkları belirtileri yazarlarsa sevinirim...

ewet bu sabah yaptım canım negatif çıktı. adetim normaldir tek hayret ettiğin yer hiç ağrılarım yok o yüzden hamilelik olurmu die sorayım dedim.

adaer sende yap test ben bu sabah ilk idrarla yaptım negatif çıtı bakalım sende ne cıkıcak işallah istiyorsan vardır canım.

X