Hamilelik belirtileri

gamzos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2024
12
1
22
merhabalar benim regl ayın 20 sinde normalde iki gün gecikti 14 gündür göğüs ucu hassasiyetim var 3 4 gün arar ara alt karın ağrım oldu yoğun sizce hamile miyimdir
Geri çekilme ile korunuyoruz

merhabalar benim regl ayın 20 sinde normalde iki gün gecikti 14 gündür göğüs ucu hassasiyetim var 3 4 gün arar ara alt karın ağrım oldu yoğun sizce hamile miyimdir
Geri çekilme ile korunuyoruz
Benim ilk belirtilerim böyleydi

Bende bu ay geri çekilme yöntemi ile korundum. Sizin gibi bende adet olamadım. Kan ve idrarda çıkmadı daha yeni yapıldı hepsi. Belki de havalardan gecikiyoruz

Ben hiç gecikmezdim ama bilmiyorum
Benimde aynı şekilde canım. Benim kürtaj düşük geçmişim var yeni ondan oldum sanırım. Bugün daha yeni erken gebelik testi yaptım çıkmadı. Kocam diyo kan verdin sen tıppa bilime de mi inanmıyorsun😀😀

Benimde aynı şekilde canım. Benim kürtaj düşük geçmişim var yeni ondan oldum sanırım. Bugün daha yeni erken gebelik testi yaptım çıkmadı. Kocam diyo kan verdin sen tıppa bilime de mi inanmıyorsun😀😀
Umarım öyledir çünkü düşünmüyoruz daha

Benim de 3 gün oldu gecikmem ve beklenen adet tarihimden beş gün önce kan geldi bir peçeteyi doldurur şekilde ama pespembe çok açık bir pembeydi sonra durdu bi pıhtı geldi kahverengi sonrası hep kahverengimsi akıntıydı.3 gündür hiçbir şey gelmiyor ne kahverengi ne pembe ne de kırmızı 🥹 acaba demekten kendimi alamıyorum,dün arkadaşımın ısrarıyla erken gebelik testi vardı evde onu yaptım ama negatif malesef 🥹 geç döllenme nedir ve ne zaman idrar testinde çıkar acaba ? Benim gibi tüm annelik hasretiyle yanıp tutuşan arkadaşlarıma sarılıyor zaten anne olan arkadaşlarıma da kucak dokusu sevgi gönderiyorum.
Bu arada adetim saat gibidir hiç şaşmaz,yurtdışındayım doktora her zaman gidip kan veremiyorum malesef.

X