HAmilelik belirtileri YARDIM

seda__

Seni BekLiyorum Annecim..
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
1.527
3
36
Kızlar Eylülün ortalarında norlevo kullandım. VE adetim 2 gün gecikmiş durumda şuan ve işin ilginci hiçbir adet belırtım yok eyvahedigeldismile Şuan idrar testı yapsam cıkarmı ? Yoksa hemen kan testımı yaptırayım _?

benmde durum aynı cnm adetm 2 gün geçti,hiçbir adet belirtim yok ama test yapmaya çok korkuyorum yine tek çizgi görcem diye,bekleyip duruyorum

bende tek cizgi bagimlilik yaptii bir gün hamile olsam cift te görsem inanmicam korkmayin yapinnn:)))

her ay önce rüya görürdüm çocuğum olmuduğunu,ertesi gün adet olurdum,bu ay rüyada yok:)) aynen cnm bakmıyrm bile test çubuğuna nasıl osa tek çizgidir diye:)) am bu ay çok tuhafım,vücudum ateşten yanıyo gibi ama ayaklarım buz gibi donuyorum,göğüslerim şişerdi hep bu ay bişey yok,midemde bulantı değilde yanma var,başım çok dönüyo,wc ye oturduğum zaman kasıklarım ağrıyo zor oturuyorum,ve adetm 2 gün geçti,normalde günü gününe yada erken olurm ben,ama pazartesiye kadar bekliyecem çünkü eşimi ümitlendiriyorum zavallım benm yüzümden üzüldüğünü bile belli edemiyo ben üzülüyorum diye,rabbim kimseye aratmasın,hepimize annelik duygusunu tattırsın inşallah

BEn hamile olmayı isteyenlerden değilim
;YAnı daha hazırlıklı değilim açıkcası. 2.5 yıldır evliyim ama ne biliyim eşim istiyorda bana erken geliyor. Şimdide panikledim ondan.

merhaba kızlar benim de adetim bir gün geçti ve göğüsler de şişme yok sadece kasığım ve birazda belim ağrıyo her an adet görecem gibi fakat kendimi fazla ümitlendirmek istemiyorum çünkü mevsimsel değişimleri de yaşıyor olabilir vücudumuz...allah,ım kimsenin kucağını boş bırakmasın inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…