Hamilelik belirti şüphe

Defnek12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2024
32
4
26
Merhaba
Adetim 8 gun gecikti baska hicbir belirti yok fakat yerleşme kanaması olarak adlandırılan bir kahverengi hafif lekelenme oldu 4 aylik evliyim sizce test yapma vakti gelmismidir

Doktorlar 10 gunden sonra diyolar daha once 2 gun gecikmisdi test yaptim negatif cikti yine aynisi cikarsa korkusu var birde belimde agrilar oluyor çoğunluk sol tarafta

Eğer düzenli bir adet döngünüz varsa yapın tabi test. illa belirti olacak diye bir şey yok her kadın aynı belirtileri yaşamıyor ayrıca en büyük belirti adet gecikmesi zaten

Peki yerlesme kanamasi hakkinda bilgisi olan varmi adet gecikmesinden sonrada oluyormu
8 aylık hamileliğe giriyorum ama inan hatırlamıyorum benim bir gün geçti şak diye anladım test pozitif çıktı kanama vs hiç hatırlamıyorum, eğer korkun varsa negatif korkusu biraz daha bekle…

Ama bence 8 gün çok ideal süre.

Eğer düzenli bir adet döngünüz varsa yapın tabi test. illa belirti olacak diye bir şey yok her kadın aynı belirtileri yaşamıyor ayrıca en büyük belirti adet gecikmesi zaten
Gecikmelerim oliyor ama en fazla 2 gun bu sefer 8.gune giris yaptim

Heycanlandimm

Peki yerlesme kanamasi hakkinda bilgisi olan varmi adet gecikmesinden sonrada oluyormu
Ben gebeliğimi öğrendikten sonra ki hafta yaşadım yerleşme kanamasını. Hatta doktoruma yazmıştım. İki damla kadar iç çamaşırıma gelmiş tam kırmızı değil pembe kahverengi arası bir renkti.

Benimde şuan az var adet sancisi gibi bir agri basladi bianda sonra kahverengi bi lekelenme oldu ve agrim hafifledi ama hala adet olmadim vede agri sol tarafima yayildi belime felan vuruyor cok hafifde mide bulantim var yok denilecek kadsr az

Benimde şuan az var adet sancisi gibi bir agri basladi bianda sonra kahverengi bi lekelenme oldu ve agrim hafifledi ama hala adet olmadim vede agri sol tarafima yayildi belime felan vuruyor cok hafifde mide bulantim var yok denilecek kadsr az
Yani yerleşme kanamasında benim öyle bi ağrım olmamıştı. Lavaboda şans eseri gördüm. Tabi herkesin aynısı olacak diye bir şey yok. Gönlünüzden geçen gerçek olsun inşallah güzel haberler alın

Merhaba
Adetim 8 gun gecikti baska hicbir belirti yok fakat yerleşme kanaması olarak adlandırılan bir kahverengi hafif lekelenme oldu 4 aylik evliyim sizce test yapma vakti gelmismidir
Merhaba, öncelikle testi sabah aç karnına ilk idrarinla yap derim. İnsAllah gönlündeki ne ise gerçek olur. Herkeste farklı seyrediyor, adetim geciksede pozitif olmazdı evliliğimin 4. Ayında buraya dikkaaatttt.. ( adetim bittikten 4 -5 gün sonraydı şiddetli kasık ağrısıyla hastaneye gittim ve tam 1 aylık gebe olduğum soylendi. Üstüne görmüşüm, çocuk istiyorsanız herşeye hazırlıklı olun. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…