Hamilelik bekleyenler, gebelik testi için gün sayanlar...

unseltll

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2023
214
92
29
Kızlar nasipse ikinci çocuğu düşünüyoruz eşimle. 3 ay denedik olmadı. Bu ay çok sıkı çalışmalar yaptık. Umutluyum inşallah. Adetime bir hafta var. Hamilelik bekleyenler gelin birlikte bekleyelim. Benim 12 Nisan adet günü. Daha pek bir belirtim yok gibi😀

Allah gönlüne göre versin canım, Benim Bat 4 nisan'dı. 6-7 gün öncesi test yapmıştım tek çizgi çıkmıştı. Ama ben hissediyodum hamiş olduğumu, yani öyle hissediyodum. 3 nisanda test yaptım silik çizgi çıktı bugün tekrar yaptım gayet net :) kanda verdim sonuç bekliyorum şimdi. İsteyen herkese nasip olsun inşallah.

Allah gönlüne göre versin canım, Benim Bat 4 nisan'dı. 6-7 gün öncesi test yapmıştım tek çizgi çıkmıştı. Ama ben hissediyodum hamiş olduğumu, yani öyle hissediyodum. 3 nisanda test yaptım silik çizgi çıktı bugün tekrar yaptım gayet net :) kanda verdim sonuç bekliyorum şimdi. İsteyen herkese nasip olsun inşallah.
Hadi hayırlı olsun canım darısı isteyen herkesin başına 😍🧿

Adetine kaç gün geçtikten sonra test yaptın benim adetime 3 gün geçti orucluydum aç karnina test yaptım bugün negatif çıktı bel ağrısı harici bir belirti yok🥺🥺

Sonuç ne çıktı cnm

X