Hamilelik ağrısı

neslisahh12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2024
2
-2
24
Herkese merhaba benim regl takip uygulamasına göre regl'im 4 gecikti regl olacağım zaman öyle bir kasık ağrım oluyordu ki hiç şimdi hiç bir ağrım yok ve dik bir şekilde durayım dedim ilk defa bel ağrısı oldu bende bir de ishal var bir de gebelik belirtisinde sivilcelenme oluyor muş sivilce de çıktı sizce Bir gebelik belirtisi olabilir mi.

test yapın yani bunlar bir çok farklı nedenden de kaynaklanabilir. ben de normalde regl öncesi ishal olurum ama gebelikte kabız olmustum. sivilce normalde reglde olmaz bu sefer umzumda ve boynumda tuhaf sert iki sivilce çıkmıştı. yani normal zamanınızdan farklı seyler olduğunu farkedersiniz. ama dediğim gibi test yapmadan da bilemezsiniz

Kan verdim acilde ama sonucu sisteme yüklenmedi bazı sitelerde ishal için gebelik belirtisi olabilir demişler böyle bir şey yaşayan oldu mu acaba

Selam benimde 6 gün gecikti sabah uyku halde ağrım vardı regl ağrısı sandım ped taktım birşey yok üstüne ishal oldum ve karnımın her yerinde çok garip sancılar var ağırlıyor duruyor çözemedim 3 gün önce yoğun bir ter bastı oldum sandım ter gelir ardından regl olurum ama olmadım henüz

Selam benimde 6 gün gecikti sabah uyku halde ağrım vardı regl ağrısı sandım ped taktım birşey yok üstüne ishal oldum ve karnımın her yerinde çok garip sancılar var ağırlıyor duruyor çözemedim 3 gün önce yoğun bir ter bastı oldum sandım ter gelir ardından regl olurum ama olmadım henüz
6 gün gecikmişse bir test yap bence

X