hamileliği boyunca az kilo alnlar bizi bilgilendirin lütfen....

ben de bu zamana kadar almadım diye biliyorum son 10 gündür tartılmadım ama 10 gün öncesine kadar hiç kilo almadım, herşeyi de yedim, hamur işinden tut da tatlısına kadar... ama bu 10 günde almışta olabilirim, bilemiyorum göbeğim iyice çıktı, inşallah çok almamışımdır, ama şu bir gerçek ki, 4,5 ayıma kadar hiç kilo almadım ve bunun için özel bir diyette yapmadım, ne bulursam yedim, ekmeği çok yiyiorum, ekemk yemezsem bir türlü doymuyorum, hatta bugün kahvaltıda yarım ekmek yedim yaaaawww, işte bu yüzden 10 gün içinde kilo almış olabilirim...

vitaminlerle k,lonun alakası yok bence iki hamileliğimde vitaminleri kullandım ilkinde 3 kilo alabildim dr um çok kızıyırdu ama ben kilo alamıyordum ikincide 7 kilo aldım oda son iki ay hiç dışarı çıkmadım dr um hamur işi ye ağzını hiç boş bırakma demiştievde bile az hareket et demişti ama lohusalık döneminde fazlasıyla telafi ettim yani çok kilo aldım lohusalık dönemine dikkat edin şekerler yiyecekler süt yapmıyor bobol sıvı özellikle su tüketin

selam arkadaşlar bende 18 haftalık hamileyim bende 72 ile hamile kaldım şuan 76 kiloyum çok da güzel besleniyorum kilomu kafama takmıyorum çünkü hamileyim inşallah sağlıklı alalım kucağımıza istedikten sonra veririz yaa bu kadar sorun etmeyin bence bende farkındayım kilo alışimın fakat bebişim için herşeye değer dimi....HEPİNİZE SAĞLIKLI HAMİLELİKLER

valla kızlar ben ilk iki ay kilo verdim 3-4 kilo verdim. şimdi de tekrar almışım bi kaç kilo.

ama fazla almadım sanırım eski pantolonlar aynı. yani bacaklarımda bi kilo yok. sanırım göbüşe gidiyo ne varsa. inşallah böyle gider.

ama bu ara tatlıya karşı aşırı bi isteğim var. onu da frenleyebilsem süper olacak. yoksa aşırı yemek yiyemiyorum. az az sık sık yiyorum.

bide hafif kilolu anne adayları daha az alırmış kızlar. ben şuanda 68 kiloyum. bakalım kaçla bitiricem.

evet haklısın canım kilolu olanlar daha az kilo alıyomuş hayırlısı bakalım...

aybuke ve dimple 2 çok şanslınız ya metobolizmanız hızlı çalışıyor demekki...

selam arkadaşlar bende 18 haftalık hamileyim bende 72 ile hamile kaldım şuan 76 kiloyum çok da güzel besleniyorum kilomu kafama takmıyorum çünkü hamileyim inşallah sağlıklı alalım kucağımıza istedikten sonra veririz yaa bu kadar sorun etmeyin bence bende farkındayım kilo alışimın fakat bebişim için herşeye değer dimi....HEPİNİZE SAĞLIKLI HAMİLELİKLER

canım tabiki bebek çok önemli ama bi arkadaşım 70 le başladı 96 la tamamladı onu görünce daha çok korkuyorum ....

ben 17 haftalık hamileyim ve daha hiç kilo almadım inşallah böyle devam eder çünkü doktorum bebeğin gelişiminin cok normal oldugunu söylüyor vitamin kullanıyorum herseyide yiyorum ama hergün mutlaka az da olsa yürüyorum

kızlar bende 5 haftalık gebeyım 72 ıle hamıle kaldım. kılo almak ıstemıyorum ama bebgımınde saglılklı olmasını ıstıyorum.sımdı kılom hal aynı.calısan bı bayanım ancak ben yaparsam yıcem aksamları cok yorgun gıdıyorum.ınsalah kılo almam.

edacım çok şanslısın tebrik ederim ,melek canım sonra durumu bildirirsen sevinirim canım....

kıslar 2 kilo almışım bile işte napıcam ben yaaaaa yine çok kilo alıcam herhalde...

X