Hamileliğe hazırlık yapan arkadaşlar gelin beraber hem sohbet edelim hem zaman geçsin✨

İnşallah istediğiniz gibi olur hersey

Adetiniz gecikir gebe kalmazsanız soğan kürünü yapın adet söktürüyor dıyorlar evet insan ne kadar takmıyorum desede olmuyor işte içten iöe kendını bitiriyor
Malesef. Yani eşler bu konuda daha rahatlar sanırım bilmiyorum yada belli etmiyorlar.
Soğan kürünü bu yüzden denemek istiyorum dediğiniz gibi

Hakkınızda hayırlısı olsun tabiki siz daha iyi bilirsiniz fakat 29 yaşında biri olarak sanki yaş ilerledikçe bana benim açımdan daha zor gelicek gibime geliyor. Ki siz korunmasız iki denemede bile rabbim nasip etmiş herşey gönlünüzce olsun

Benim Dr de hemen dene dedi tiroit sıkıntılı ama ben hep şunu gördüm en rahat olduğun dönem hamile kalıyorsun kafa boş olacak

Şu an bile dayanamıyorum çoluk çocuk sesine eşiminde yaşı var ilerde pişman olmamak için bir tane yapalım diyorum. Normalde aşırı severim çocukları kendimi bildim bileli hep bebek çocuk severim ama tabi iş kendine gelince

Merhaba ben de 29 yaşındayım 3 aydır deniyoruz eşimle 9 aydır da evliyiz hormonal vs. bi sıkıntı yok dedi doktor gerçi iyi bakmadı da neyse 3 aydır adet dongum bozuldu biraz 26-28 günde bir olurken 32-33 günlere çıktım sat 25 bat 27 Eylül görünüyor uygulamada bu ay ilk defa ovulasyon testi yaptım bekliyorum bakalım

Merhaba umarım bu ay tutar ve mutlu haberinizi alırız

Kızlar bu incir kürü dediğiniz ne oluyor? Bahsettiğiniz teşhislere iyi gelen bir şey mi yoksa genel olarak yumurta kalitesini arttırmak için mi kullanıyorsunuz? Benim de bu ay 2. deneme olacak, biraz yeniyim buralarda

Düzenli yumurtlama ve adet günlerim var ama 1 yıldır bebek sahibi olamadım. Allahtan ümit kesilmezmiş bekliyorum işte adetime 4 gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…